Nowoczesne rozwiązania w programie Rozwój Innowacji Drogowych

Pobierz jako plik iCal
obejrzano : 928
Od 09.05.2017
Do 10.05.2017
LOKALIZACJA 
Kielce
ORGANIZATORZY 
Instytut Badawczy Dróg i Mostów

 

Program Rozwój Innowacji Drogowych (RID) polega na wsparciu badań naukowych i prac rozwojowych w obszarze drogownictwa i jest współfinansowany przez NCBR i GDDKiA. W 2016 r. rozpoczęła się realizacja pakietu projektów związanych z programem.

Podczas konferencji Nowoczesne rozwiązania w programie Rozwój Innowacji Drogowych uczestnicy przedsięwzięcia opowiedzą o przebiegu realizacji projektów i zaprezentują stan zaawansowania prac.

Dowiemy się także, jakie nowatorskie rozwiązania pojawią się w obszarach: technologii budowy oraz remontu dróg i obiektów inżynierskich, BRD, zarządzaniu siecią drogową, ocenie sprawności i niezawodności sieci drogowej, sposobach ochrony otoczenia dróg i wielu innych.

Jednym z prelegentów będzie dr Edyta Majer, zastępca dyrektora Państwowego Instytutu Geologicznego - Państwowego Instytutu Badawczego ds. służby geologicznej, która zaprezentuje Nowoczesne metody rozpoznania podłoża gruntowego w drogownictwie.

 

  document PROGRAM (20 KB)

 

MIEJSCE KONFERENCJI

Targi Kielce - sala Delta

Centrum Kongresowe

ul. Zakładowa 1, Kielce

 

OPŁATA KONFERENCYJNA

250 zł brutto - należność płatna przelewem na konto Instytutu Badawczego Dróg i Mostów do dnia 30 kwietnia 2017.

Konferencja towarzyszy XXIII Międzynarodowym Targom Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA. Opłata konferencyjna zapewnia bezpłatny wstęp na targi po uprzedniej rejestracji na www.targikielce.pl

 

Więcej informacji na http://www.ibdim.edu.pl/index.php/pl/konferencje

 

KONTAKT

Dział Promocji IBDiM

ul. Instytutowa 1

03-302 Warszawa

tel. 22 814 26 09, 814 26 14, fax 22 814 13 39

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.ibdim.edu.pl