Szanowni Państwo!
Serdecznie dziękujemy za nadesłane prace. Z przyjemnością informujemy, że w tym roku otrzymaliśmy 291 prac plastycznych oraz 108 prac pisemnych.
KONKURS PLASTYCZNY
Na uroczystości półfinałowe zapraszamy następujących uczniów wraz z opiekunami:
Biskup Monika - Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego w Kielcach - Wiesława Zazula
Cyranowska Julia - Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki w Połańcu - Wojciech Durma
Domagała Amelia - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Narcyzy Żmichowskiej w Rzeczycy - Grażyna Miniak
Dziarmaga Julia - Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki w Połańcu - Wojciech Durma
Gądek Anna - Szkoła Podstawowa Nr 133 w Krakowie - Magdalena Liszka
Głuc Maria - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Budzowie - Beata Najdek
Jaczyński Antoni Ignacy - Szkoła Podstawowa Nr 133 w Krakowie - Magdalena Liszka
Krzak Anna - Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym - Bożena Sobek
Kuc Kacper - Zespół Placówek Integracyjnych Szkoła Podstawowa im. Gen. Hedy ps. "Szary" w Kowali - Katarzyna Pabian
Lis Karina - ZSPGPiP w Otfinowie - Ewa Wąż
Mazur Julia - Zespół Placówek Integracyjnych Szkoła Podstawowa im. Gen. Hedy ps. "Szary" w Kowali - Katarzyna Pabian
Micak Izabela - Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym - Bożena Sobek
Nalepa Julia - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Pacanowie - Teresa Kseń
Nyks Oliwia - Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Wojsławicach - Sylwia Kałuda
Peliwo Małgorzata - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Końskich - Maria Tkaczyk
Pikus Wiktoria - Publiczna Szkoła Podstawowa w Wymysłowie - Magdalena Leszczyńska
Poznańska Julia - SP im. Michaliny Stasiukowej w Ochojnie - Krystyna Lewicka
Pudełko Filip - Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Chechle - Aleksandra Szatan Magda Palska
Słowiński Kacper - Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki w Połańcu - Wojciech Durma
Szymkiewicz Melania - Zespół Placówek Integracyjnych Szkoła Podstawowa im. Gen. Hedy ps. "Szary" w Kowali - Katarzyna Pabian
Walaszczyk Patrycja - Zespół Placówek Integracyjnych Szkoła Podstawowa im. Gen. Hedy ps. "Szary" w Kowali - Katarzyna Pabian
Zaleśna Kamila - Zespół Placówek Integracyjnych Szkoła Podstawowa im. Gen. Hedy ps. "Szary" w Kowali - Katarzyna Pabian
Informacja o zajętym miejscu podana zostanie podczas wręczenia nagród na uroczystości półfinałowej.
KONKURS WIEDZY
Na test wiedzy zapraszamy następujących uczniów szkół ponadpodstawowych wraz z opiekunami:
Balińska Maria - Zespół Placówek Oświatowych Publiczne Gimnazjum im. F. Staffa w Rudzie Malenieckiej - Wioletta Flejterska
Drab Aleksandra - II LO w ZSP-Małopolska szkoła Gościnności im. T. Chałubińskiego w Myślenicach - Janusz Kaleta
Flejterska Kamila - II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich - Jolanta Gad
Gardynik Aleksandra - ZPS Publiczne Gimnazjum im. Marszałka J. Piłsudskiego w Iwaniskach - Elżbieta Madej
Górniak Aleksandra - Gimnazjum w Rudzie Różanieckiej - Bożena Kasperska
Król Wojciech - Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach im. Jana Pawła II - Agnieszka Grabowska
Lis Piotr - ZSG im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie- Mirosława Zwierzchowska
Majewska Małgorzata - II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie- Eliza Wojtasik
Marchewczyk Amelia - Gimnazjum w Luborzycy - Kamil Bułas
Walkiewicz Mateusz - Zespół Szkół w Stadnickiej Woli - Paweł Grot
Warczyńska Małgorzata - II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim - Ilona Śmigiel
Zięba Joanna - II LO w ZSP-Małopolska szkoła Gościnności im. T. Chałubińskiego w Myślenicach - Janusz Kaleta
Na uroczystość rozdania nagród zapraszamy dodatkowo niżej wymienionych uczniów, których prace zostały wyróżnione pozaregulaminowo:
Jakubowski Jakub - Zespół Szkół w Stadnickiej Woli - Paweł Grot
Piotrowski Paweł - Technikum nr 8 w Kielcach - Jarosław Adach
Ze wszystkimi opiekunami laureatów skontaktujemy się telefonicznie lub za pośrednictwem maila.
Na zakończenie pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim autorom i opiekunom prac nadesłanych na Konkurs.
Anna Mader, Ewelina Bąk