Konferencja Ochrona dziedzictwa geologicznego oraz instytucjonalne formy funkcjonowania geoparków w Polsce

Pobierz jako plik iCal
obejrzano : 482
27.11.2018, 09:00 - 14:00
LOKALIZACJA 
Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy, ul. Rakowiecka 4, Warszawa
ORGANIZATORZY 
Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy

Celem spotkania, podzielonego na dwa panele tematyczne: ochrona dziedzictwa geologicznego i funkcjonowanie geoparków w Polsce, jest wymiana wiedzy oraz doświadczeń w zakresie dobrych praktyk związanych z ochroną, prezentacją i udostępnianiem dziedzictwa geologicznego do celów badań naukowych, geoedukacji i geoturystyki.

Wnioski z dyskusji posłużą do opracowania narodowego programu ochrony dziedzictwa geologicznego w zakresie funkcjonowania geoparków w Polsce.

Zobacz pdf PROGRAM
(8.89 MB)

Udział w konferencji jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o potwierdzenie chęci udziału w konferencji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 16 listopada 2018 r.

Informacje o przyjęciu na konferencję przesłane zostaną do zainteresowanych osób w terminie do 21 listopada 2018 r.

Konferencja odbędzie się w ramach realizowanego przez PIG-PIB projektu "Opracowanie narodowego programu ochrony dziedzictwa geologicznego w zakresie funkcjonowania geoparków w Polsce".

Projekt finansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.