Urodziny artystyczne dla dzieci w wieku 5-12 lat

Podczas 2-godzinnych urodzin w Muzeum Geologicznym PIG - PIB (1,5h z animatorem + 30min poczęstunek) dzieci:

- dowiedzą się czym jest witraż i wykonają samodzielnie niepowtarzalne witraże z użyciem plasteliny i wielobarwnej masy,

- poznają nazwy i wygląd niektórych minerałów wyeksponowanych na sali muzealnej,

- wezmą udział w grze „Zdobywcy Skarbów”,

- wezmą udział w zabawach ruchowych z piłką i chustą, nazwami minerałów i kolorami,

- wezmą udział w zabawie przy muzyce „kolorowe minerały”, podczas której wykonują w rytm relaksującej muzyki różne czynności, np. klaskanie, skakanie, chodzenie na palcach.

 witrazyk1

30 minut przed końcem urodzin przewidziany jest poczęstunek (tort), który przygotowują rodzice/opiekunowie solenizanta (animator nie bierze udziału w tej części urodzin). Po zakończeniu urodzin rodzice/opiekunowie zobowiązani są do sprzątnięcia po poczęstunku i opuszczenia sali w ciągu 15 minut.

 

Zajęcia z animatorem rozpoczynają się punktualnie niezależnie od tego czy do Muzeum przybyli już wszyscy zaproszeni Goście i trwają 1,5 godziny. Biorą w nich udział wyłącznie dzieci pozostające pod opieką rodziców/opiekunów solenizanta. Rodzice/opiekunowie gości mogą w tym czasie zwiedzać muzeum.

 

Urodziny organizowane są w soboty o godz. 10.30.

 

Czas trwania urodzin:

1,5 godz. - zajęcia z animatorem

30 min. - bez animatora (czas na poczęstunek we własnym zakresie)

 

Wiek dzieci: 5 - 12 lat

Liczba uczestników: maksymalnie 26 osób, minimalna 10 osób. W przypadku mniejszej liczby dzieci niż 10, opłata będzie pobierana jak za 10 osób. Większa liczba dzieci niż 26 nie będzie wpuszczana do sali.

Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości zwiększenia liczby uczestników.

 

Cena za dziecko: 40 zł.

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

 

Rezerwacji można dokonać pod nr tel. (22 45 92 182) bądź osobiście w Muzeum Geologicznym PIG-PIB - pok. 17, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 14:00.