Szkolenie "Procedury administracyjne w postępowaniach wynikających z przepisów prawa geologicznego i górniczego"

Download as iCal file
From Wednesday, 07 September 2022
To Friday, 09 September 2022
Location 
Licheń Stary
Contact 
Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy

Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy zaprasza do uczestnictwa w kolejnym szkoleniu skierowanym do pracowników administracji geologicznej. Tematyka szkolenia obejmuje zagadnienia praktycznego zastosowania kodeksu postępowania administracyjnego w sprawach prowadzonych przez organy administracji geologicznej.

W ramach szkolenia odbędą się sesje referatowe (w dniach 7-8.09.2022 r.) oraz sesja terenowa – wycieczka do kopalni węgla brunatnego w Kleczewie (w dniu 9.09.2022 r.). Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w sesji terenowej (40) o możliwości wzięcia udziału decydować będzie kolejność nadsyłanych zgłoszeń. Uczestnicy sesji terenowej zobowiązani są do posiadania odpowiedniego stroju, tj. obuwia i odzieży wierzchniej, przystosowanych do warunków terenowych.

 

PROGRAM SZKOLENIA

 

Informujemy, że lista zgłoszeń na sesję terenową wycieczkę w dniu 9.09.2022 r. została zamknięta z powodu kompletu uczestników. Ewentualne zgłoszenia będą przyjmowane na listę rezerwową - miejsce dostępne w wypadku rezygnacji któregoś z uczestników według kolejności zgłoszeń.

 

Miejsce szkolenia

Hotel Atut Wielkopolskie Centrum Konferencyjne
ul. Toruńska 27
62-563 Licheń Stary
https://www.hotelatut.pl

Informacje dodatkowe

W ramach szkolenia uczestnikom przysługiwać będzie bezpłatny udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe oraz wyżywienie w formie obiadu i kolacji.

PIG-PIB nie pokrywa uczestnikom kosztów dojazdów, noclegów oraz śniadań, które prosimy realizować we własnym zakresie.

Dla uczestników szkolenia zostały wstępnie zarezerwowane miejsca noclegowe w Hotelu Atut (przy rezerwacji prosimy informować personel recepcji hotelu, że będziecie Państwo uczestnikami szkolenia organizowanego przez PIG-PIB). Alternatywą są także pobliskie hotele, pensjonaty i domy noclegowe.

W przypadku jakichkolwiek problemów z rezerwacją noclegów prosimy o kontakt z Joanną Krasuską, tel. 22 459 24 76; tel. kom. 500 162 004

Zgłoszenie uczestnictwa

Wypełniony formularz zgłoszeniowy, prosimy przesłać na adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Formularz zgłoszeniowy

Formularz dostępny jest na stronie internetowej ”GEOLOGIA SAMORZĄDOWA” w zakładce Warsztaty 2022.

 

Osoby do kontaktu

Joanna Krasuska, tel. 22 459 24 76; tel. kom. 500 162 004

Kamila Broda, tel. 22 459 23 44

Maria Wojcieszak, tel. 22 459 22 96

sfinansowanie nfosigw

Spotkanie odbędzie się w ramach realizowanego przez PIG-PIB projektu „GEOLOGIA SAMORZĄDOWA” serwis geoinformacyjny PIG-PIB w zakresie geologii, górnictwa, ochrony środowiska, administracji i przepisów prawa, który finansowany jest ze środków NFOŚiGW.