Archiwalne edycje konkursu fotograficznego

 

 

Rok 2020

  • styczeń – zwyciężczyni: JULIA KARALUCH z Krupiej Wólki;
  • luty – zwycięzca: SŁAWOMIR MAŁAS z Lubienia Kujawskiego;
  • marzec – zwyciężczyni: ALEKSANDRA TOKAJ z Warszawy;
  • kwiecień – zwycięzca: JERZY OBARYMSKI z Wólki Kańskiej;
  • maj – zwyciężczyni: AGATA CZAPLICKA z Pielgrzymki;
  • czerwiec – zwyciężczyni: BEATA SIKORSKA z Bobrowników;
  • lipiec – zwyciężczyni: LUIZA MIGDAŁ z Lublina;
  • sierpień – zwycięzca: BARTOSZ GRUSZKA z Woli Filipowskiej;
  • wrzesień – zwycięzca: MIROSŁAW ŚLUBECKI z Myszyńca;
  • październik – zwyciężczyni: IWONA HADRZYŃSKA z Gdyni;
  • listopad – zwyciężczyni: ANASTASIYA BOHUSH z Pruszkowa
  • grudzień– zwycięzca: ADRIAN DUSZA z Gorlic;

Nagrodę roczną zdobył MARCIN KISIEL z Piastowa.

 

Rok 2019

  • styczeń – zwyciężczyni: MAŁGORZATA TROCIUK z Włodawy;
  • luty – zwyciężczyni: MAŁGORZATA PIOTROWICZ z Bydoszczy;
  • marzec – zwycięzca: ADAM KONAS z Parchatki;
  • kwiecień – zwyciężczyni: AGNIESZKA KANIA z Kunowa;
  • ma j– zwycięzca: MARIUSZ MUSIAŁOWSKI z Oświęcimia;
  • czerwiec – zwyciężczyni: MARTYNA JUNIK z Opola;
  • lipiec – zwycięzca: BOGDAN MIROWSKI z Płocka;
  • sierpień – zwyciężczyni: ANNA URGACZ ze Śremu;
  • wrzesień – zwycięzca: JĘDRZEJ PATEJKO z Krosna;
  • październik – zwyciężczyni: KRYSTYNA HELT z Wrocławia;
  • listopad – zwyciężczyni: KATARZYNA MALINA z Zabrza;
  • grudzień– zwycięzca: MARCIN DOŁOSZYŃSKI z Uwielin;

Nagrodę roczną zdobył BARTŁOMIEJ BIRONT z Zamościa.

 

Rok 2018

  • styczeń – zwyciężczyni: AGATA JASZCZUK z Ignatek-Osiedla;
  • Luty – zwycięzca: BARTŁOMIEJ KORSZEŃ z Lublina;
  • marzec – zwyciężczyni: KAROLINA ŚWINIARSKA z Redy;
  • kwiecień – zwycięzca: KRYSTIAN SZYMCZYK z Kraśnika;
  • maj– zwycięzca: MATEUSZ MICHALAK z Łukowa;
  • czerwiec – zwyciężczyni: AGATA MERING z Warszawy;
  • lipiec – zwycięzca: BARTŁOMIEJ BIRONT z Zamościa;
  • sierpień – zwycięzca: WOJCIECH ŻUCHOWICZ Z Chorzowa;
  • wrzesień – zwyciężczyni: PAULINA RYN z Siedlec;
  • październik – zwycięzca: MAREK FRANUS z Niska;
  • listopad – zwyciężczyni: PATRYCJA BARAN z Gdańska;
  • grudzień– zwycięzca: MICHAŁ PAULIŃSKI z Gorzowa Wielkopolskiego;

Nagrodę roczną zdobył SEBASTIAN BEDNARCZYK ze Starej Góry.

 

Rok 2017

  • styczeń – zwyciężczyni: FAUSTYNA KWIECIEŃ Z Drzewicy;
  • luty – zwyciężczyni: KLAUDIA KULETA z Opoczna;
  • marzec – zwyciężczyni: KATARZYNA CZERCZAK ze Stoku;
  • kwiecień - zwyciężczyni: MARTA MROŻEK-STRUTYŃSKA z Krakowa;
  • maj - zwycięzca: KRYSTIAN OZON z Dobrzechowa
  • czerwiec – zwyciężczyni: GRAŻYNA ZAJĄC z Ostrołęki;
  • lipiec - zwycięzca: PIOTR KASPEROWICZ z Iławy;
  • sierpień- zwycięzca: ANDRZEJ GŁĄB z Jarosławia;
  • wrzesień – zwyciężczyni: EWA KOSIEWICZ z Brzeska;
  • październik – zwycięzca: LEONARD MATCZYŃSKI z Bydgoszczy;
  • listopad – zwyciężczyni: JOANNA STAWSKA z Dobieszewic;
  • grudzień– zwycięzca: SEBASTIAN BEDNARCZYK ze Starej Góry;

Nagrodę roczną zdobyła GABRIELA JOËL z Warszawy.

 

Rok 2016

  • styczeń – zwyciężczyni: KATARZYNA NOWAK z Krupskiego Młyna;
  • luty – zwyciężczyni: KAROLINA BIEŃKO z Ligoty;
  • marzec – zwycięzca: SZYMON BELZYT ze Sztumu;
  • kwiecień – zwyciężczyni: JOLANTA SMOLEŃSKA Z Ełku;
  • maj – zwyciężczyni: DOROTA SOWA Z Piły;
  • czerwiec – zwyciężczyni: DARIA SIKORA z Dobrzykowa;
  • lipiec – zwyciężczyni: EWELINA JANIGA z Żor;
  • sierpień – zwyciężczyni: ANNA ZUBEK z Będzina-Grodźca;
  • wrzesień – zwyciężczyni: MARTYNA GÓRSKA Z Dzbenina;
  • październik – zwyciężczyni: KATARZYNA ZALEWSKA Z Cibor Chrzczon;
  • listopad – zwycięzca: JAKUB ŁADA z Brwinowa;
  • grudzień – zwyciężczyni: KATARZYNA WILCZEWSKA z Białegostoku;

Nagrodę roczną zdobył ANDRZEJ GŁĄB z Jarosławia.

 

Rok 2015

  • styczeń – zwycięzca: ANDRZEJ GŁĄB z Jarosławia ;
  • luty – zwyciężczyni: WERONIKA WACŁAWIK z Kraśniczyna;
  • marzec – zwyciężczyni: PAULINA LENKIEWICZ z Połęcka;
  • kwiecień – zwyciężczyni: KATARZYNA WITKIEWICZ z Zielonej Góry;
  • maj – zwycięzca: JÓZEF SĘDZIAK z Torunia;
  • czerwiec – zwyciężczyni: JULIA ALABA z Siedlec;
  • lipiec – zwyciężczyni: GABRIELA JOËL z Warszawy;
  • sierpień – zwyciężczyni: AGNIESZKA KRÓL z Rudnik;
  • wrzesień – zwycięzca: PAWEŁ PIOTROWSKI z Chęcin;
  • październik – zwyciężczyni: KLAUDIA SZABŁOWSKA Z Rzekunia;
  • listopad – zwyciężczyni: JADWIGA MOSKAL z Jasła;
  • grudzień – zwyciężczyni: TERESA PAJĄK ze Świerklan;

Nagrodę roczną zdobył PAWEŁ ZAWADA z Warszawy.

 

Rok 2014

  • styczeń – zwyciężczyni: ANNA DUBIEL z Bóbrki;
  • luty – zwyciężczyni: AGNIESZKA PRZYBYŁA z Wyżnego;
  • marzec – zwyciężczyni: KAROLINA OCHMAŃSKA z Teodorowa;
  • kwiecień – zwycięzca:PAWEŁ SZCZEŚNIAK z Końskich;
  • maj – zwyciężczyni:ILONA SEKUDEWICZ z Kątnych;
  • czerwiec – zwycięzca:WOJCIECH WIELOBÓB z Przeworska;
  • lipiec – zwyciężczyni:MONIKA KURAŚ z Tychów;
  • sierpień – zwyciężczyni: MAŁGORZATA OLEKSIAK ze Skubianki;
  • wrzesień – zwycięzca: JAROSŁAW DZIUBEK z Kielc;
  • październik – zwyciężczyni: MONIKA STANIA z Mysłowic;
  • listopad – zwyciężczyni: DANUTA HARAF-SĘK z Nieskurzowa Starego;
  • grudzień – zwycięzca: ROBERT WACHOCKI ze Spławia;

Nagrodę roczną zdobył ANDRZEJ WINCKIEWICZ ze Świętochłowic.

 

Rok 2013

  • styczeń – zwyciężczyni: PATRYCJA ŻURAWSKA z Wólki Wiśniewskiej;
  • luty – zwyciężczyni: MIROSŁAWA STANKIEWICZ z Warszawy;
  • marzec - zwycięzca: DARIUSZ WOJTALA z Przasnysza;
  • kwiecień – zwyciężczyni: KINGA ZALEWSKA Z Boguszewa;
  • maj – brak prawidłowej odpowiedzi;
  • czerwiec – zwyciężczyni: MAGDALENA PASTUSZYŃSKA z Krakowa;
  • lipiec – zwyciężczyni: JUSTYNA WOLSKA z Sochaczewa;
  • sierpień – zwyciężczyni: MONIKA KĘPKA z Bieniędzic;
  • wrzesień – brak prawidłowej odpowiedzi;
  • październik – zwyciężczyni: MARTYNA WIERZBICKA z Siedlec;
  • listopad – zwyciężczyni: MAŁGORZATA HRYNIEWICZ z Łosic;
  • grudzień – zwycięzca: SŁAWOMIR KOCOT z Kalet;

Nagrodę roczną zdobył ŁUKASZ KAŁWAK z Działoszyna.

 

Rok 2012

  • styczeń – zwyciężczyni: ELŻBIETA GŁAZ z Lipinek;
  • luty – zwycięzca: RADOSŁAW WILCZKOWIAK z Tworzanek;
  • marzec – zwyciężczyni: KLAUDIA ADAMCZAK z Ujścia;
  • kwiecień – zwycięzcy: JOANNA I KRZYŚ KUŁAKOWSCY z Warszawy;
  • maj – zwyciężczyni: JOANNA KORYCIŃSKA z Siedlec;
  • czerwiec – zwyciężczyni: EWA GRABOWSKA z Górali;
  • lipiec - zwycięzca: WOJCIECH BUCZKOWSKI z Podlesia;
  • sierpień – zwyciężczyni: BRYGIDA KINZEL z Siemianowic Śląskich;
  • wrzesień – zwyciężczyni: MAGDALENA ZALEWSKA z Siedlec;
  • październik - zwycięzca: ŁUKASZ KAŁWAK z Działoszyna;
  • listopad – zwyciężczyni: MAŁGORZATA PALIGA z Koziegłów;
  • grudzień – zwycięzca: KONRAD ZWIEROWICZ z Cegłowa;

Nagrodę roczną zdobyła BRYGIDA KINZEL z Siemianowic Śląskich.

 

Rok 2011

  • styczeń – zwycięzca: KAMIL GORECKI z Kolechowic Folwarku;
  • luty – zwyciężczyni: URSZULA OBERTANIEC z Trzebiatowa ;
  • marzec – zwycięzca: ALEKSANDER WACHCIŃSKI z Morąga;
  • kwiecień – zwyciężczyni: GABRIELA KUK z Puław;
  • maj – zwyciężczyni: BARBARA BIERUT z Chorzowa;
  • czerwiec – zwyciężczyni: JULIA PYTEL z Mościska;
  • lipiec – zwycięzca: JAKUB TYWANEK z Serocka;
  • sierpień – zwyciężczyni: MAŁGORZATA KURKIEWICZ ze Słupska;
  • wrzesień – zwycięzca: JACEK NATORSKI z Warszawy;
  • październik – zwyciężczyni: ALEKSANDRA TRZYMKOWSKA ze Skulska;
  • listopad – zwyciężczyni: KATARZYNA KRAJEWSKA ze Słupska;
  • grudzień – zwyciężczyni: IZABELLA CZARNECKA z Nowego Dąbia;

Nagrodę roczną zdobyła WIOLA WINIARZ z Poluńc.

 

Rok 2010

  • styczeń – zwyciężczyni: ANNA DUBIEL z Chorkówki;
  • luty – zwyciężczyni: JUSTYNA ŚWIĄTKOWSKA z Chodowa;
  • marzec – zwycięzca: BOGUSŁAW ANDRUCHOWICZ z Torunia;
  • kwiecień – zwyciężczyni: ANNA CIEPŁOCH ze Zduńskiej Woli;
  • maj – zwycięzca: JERZY SOŁTYSIK z Bielawy;
  • czerwiec – zwyciężczyni: MAŁGORZATA BUDA z Komorowa;
  • lipiec – zwycięzca: PIOTR PALICH z Szarowa;
  • sierpień – zwyciężczyni: AGNIESZKA BORKOWSKA z Gdyni;
  • wrzesień – zwyciężczyni: KATARZYNA ZBOIŃSKA z Wrocławia;
  • październik – zwyciężczyni: WIOLA WINIARZ z Poluńc;
  • listopad – zwyciężczyni: SYLWIA FYDRYCH z Wygody;
  • grudzień – zwycięzca: MATEUSZ ĆWIEK ze Szprotawy;

Nagrodę roczną otrzymuje SYLWIA FYDRYCH z Wygody.

 

Rok 2009

  • styczeń – zwyciężczyni: MAŁGORZATA SOŚNIA z Ożarowa Maz.;
  • luty – zwyciężczyni: ANNA STĘPNIEWSKA z Lublina;
  • marzec – zwyciężczyni: MONIKA RYBCZYK z Gorlic;
  • kwiecień/maj – zwyciężczyni: ANNA AUGUSTOWSKA z Korczyny;
  • czerwiec – zwycięzca: SEBASTIAN BOJAR z Pełcha;
  • lipiec – zwyciężczyni: IRMINA WEJNER ze Starachowic;
  • sierpień – zwyciężczyni: LIDIA WAWRZAK z Krzywych;
  • wrzesień – zwyciężczyni: ELŻBIETA WALCZAK-MISZCZAK z Krasocina;
  • październik – zwycięzca: PRZEMYSŁAW RZEPKA z Krakowa;
  • listopad – zwyciężczyni: MAŁGORZATA SOŚNIA z Ożarowa Maz.;
  • grudzień – zwycięzca: JERZY SOŁTYSIK z Bielawy;

Nagrodę roczną otrzymuje Małgorzata Sośnia z Ożarowa Mazowieckiego.

 

Rok 2008

  • styczeń – zwycięzca: BARBARA ANTONOWICZ ze Szczecina;
  • luty – zwycięzca: ROBERT RURARZ z Lublina;
  • marzec – zwycięzca: ADAM BIAŁEK z Ostrowa Wielkopolskiego;
  • kwiecień – zwycięzca: JANINA STANECZKO ze Świętochłowic;
  • maj – zwycięzca: MARTA BAKAJ z Darłowa;
  • czerwiec – zwycięzca: LEOKADIA BRYJA z Wołczyna;
  • lipiec – zwycięzca: DOMINIKA MAŃKA z Libiąża;
  • sierpień – zwycięzca: JOANNA BIELNIAK z Sulechowa;
  • wrzesień – zwycięzca: IRENEUSZ MIREK z Jawornika;
  • październik – zwycięzca: ANETA MUSIK z Nakła;
  • listopad – zwycięzca: EMILIA STREJCH z Bliżyna;
  • grudzień – zwycięzca: KINGA ŻERAŃSKA z Różana;

Nagrodę roczną otrzymuje BARBARA ANTONOWICZ ze Szczecina.

 

Rok 2007

  • styczeń – zwycięzca: IZABELA SZACHNIEWICZ z Łodzi;
  • luty
  • marzec – zwycięzca: EWA NAWIEŚNIAK z Mszany Dolnej;
  • kwiecień – zwycięzca: AGATA KOLANKOWSKA z Żarowa;
  • maj – zwycięzca: MAGDALENA ŚCIŚLEWSKA z Kutna;
  • czerwiec – zwycięzca: MAŁGORZATA TWOREK z Chełmna;
  • lipiec – zwycięzca: DOROTA JACZUK z USA;
  • sierpień – zwycięzca: AGATA JASZCZUK z Kleosina;
  • wrzesień – zwycięzca: KINGA TYLISZCZAK ze Złockiego;
  • październik – zwycięzca: HANNA PIECYCHNA z Dybowa-Kolonii;
  • listopad – zwycięzca: MARZENA KUCHARCZYK z Reczu;
  • grudzień – zwycięzca: EDYTA WOJTUŃ z Bzianki;

Nagrodę roczną otrzymuje IZABELA SZACHNIEWICZ z Łodzi.

 

Rok 2006

  • styczeń – zwycięzca: ŁUKASZ GARBACZ z Będzina;
  • luty – zwycięzca: IWONA PROCIEWICZ z Brzegu;
  • marzec – zwycięzca: PIOTR WIERZBICKI z Żyrardowa;
  • kwiecień – zwycięzca: JAKUB NOCOŃ z Rudy Śląskiej;
  • maj – zwycięzca: TOMASZ GERLICH z Nakła Śląskiego;
  • czerwiec – zwycięzca: KAROL DOLIŃSKI z Krakowa;
  • lipiec – zwycięzca: BARTEK DEGÓRSKI z Gniezna;
  • sierpień – zwycięzca: ANNA PAJDAK z Zakopanego;
  • wrzesień – zwycięzca: MARZENA MICHALAK z Warszawy;
  • październik – zwycięzca: JAKUB GORTADT z Krakowa;
  • listopad – zwycięzca: ANNA NAWIEŚNIAK z Mszany Dolnej;
  • grudzień – zwycięzca: IZABELA SZACHNIEWICZ z Łodzi;

Nagrodę roczną otrzymuje BARTEK DEGÓRSKI z Gniezna.

 

Rok 2005

  • styczeń – zwycięzca: URSZULA BORKOWSKA z Zakopanego;
  • luty – zwycięzca: JOANNA JAMRO z Gorlic;
  • marzec – zwycięzca: KATARZYNA KRAJEWSKA ze Słupska;
  • kwiecień – zwycięzca: KRZYSZTOF DYMET z Poznania;
  • maj – zwycięzca: STANISŁAW BARTOSIK z Tarnowa;
  • czerwiec – zwycięzca: RAFAŁ BARCIK ze Skawiny;
  • lipiec – zwycięzca: ALICJA NOWAK z Mielca;
  • sierpień – zwycięzca: RAFAŁ BARCIK ze Skawiny;
  • wrzesień – zwycięzca: MAREK KACHNIC z Torunia;
  • październik – zwycięzca: KRZYSZTOF DYMET z Rojewa;
  • listopad – zwycięzca: MATEUSZ ZADRUŻNY z Katowic;
  • grudzień – zwycięzca: JOANNA KAŁEK z Poznania;

Nagrodę roczną otrzymuje MIROSŁAWA STANKIEWICZ z Warszawy.

 

Rok 2004

  • styczeń – zwycięzca: ALICJA NOWAK z Mielca;
  • luty – zwycięzca: DARIA ANDRUSZKIEWICZ z Jeleniej Góry;
  • marzec – zwycięzca: MARCIN DOBAS z Kiełpina;
  • kwiecień – zwycięzca: JAROSŁAW DOBAS z Łomianek;
  • maj – zwycięzca: JACEK DĄBROWSKI z Mogielnicy;
  • czerwiec – zwycięzca: RYSZARD ŁĄGIEWKA z Krakowa;
  • lipiec – zwycięzca: EWA SKÓRA z Sosnowca;
  • sierpień – zwycięzca: WOJCIECH BEŁKA z Łomianek;
  • wrzesień – zwycięzca: DARIA ANDRUSZKIEWICZ z Wrocławia;
  • październik/listopad – zwycięzca: KATARZYNA WARZECHA z Łodzi;
  • grudzień – zwycięzca: PIOTR KOTULA z Chorzowa;

Nagrodę roczną otrzymuje DARIA ANDRUSZKIEWICZ z Wrocławia.

 

Rok 2003

  • styczeń – zwycięzca: MARCIN BRĄGIEL z Cieklina;
  • luty – zwycięzca: MICHAŁ PISARZOWSKI z Tychów;
  • marzec – zwycięzca: EWA HELMAN z Będzina;
  • kwiecień – zwycięzca: TOMASZ GARGASZ z Jasienicy Rosielnej;
  • maj-czerwiec – zwycięzcy: MACIEJ DUDA z Puław i ALICJA NOWAK z Mielca;
  • lipiec – zwycięzca: MARTA ROJEK z Krakowa;
  • sierpień – zwycięzca: MONIKA ŁUCZAK z Warszawy;
  • wrzesień – zwycięzca: MAGDA ZIEMAN z Rumii;
  • październik – zwycięzca: MONIKA ŁUCZAK z Warszawy;
  • listopad – zwycięzca: MARCIN ORTYL z Chorzelowa;
  • grudzień – zwycięzca: KRZYSZTOF WALASEK z Rumii;

Nagrodę roczną otrzymuje Marcin Ortyl z Chorzelowa.

 

Rok 2002

  • styczeń – zwycięzca: MAGDALENA ŻUCHOWSKA ze Słupska;
  • luty – zwycięzca: MATEUSZ MICHALEWSKI z Krakowa;
  • marzec – zwycięzca: EWA GŁADYSZ z Łodzi;
  • kwiecień – zwycięzca: MACIEJ DUDA z Puław;
  • maj – zwycięzca: JOANNA PSZONKA z Ciszycy;
  • czerwiec – zwycięzca: ADAM DOMAGAŁA z Gorzyc;
  • lipiec – zwycięzca: OLAF CZUBLA z Łodzi;
  • sierpień – zwycięzca: KORNELIA STANECZKO ze Świętochłowic;
  • wrzesień – zwycięzca: PIOTR ZAWRZYKRAJ z Warszawy;
  • październik – zwycięzca: EDYTA KWIATEK z Jasła;
  • listopad – zwycięzca: JACEK GLAPIŃSKI z Przemkowa;
  • grudzień – zwycięzca: MAGDA ZIEMANN z Rumii;

Nagrodę roczną otrzymuje Bogusław Andruchowicz z Torunia.

 

Rok 2001

  • styczeń – zwycięzca: MAREK KACHNIC z Torunia;
  • luty – zwycięzca: WOJTEK DRZEWICKI z Chojnowa;
  • marzec – zwycięzca: PIOTR LENIK z Jastrzębia Zdroju;
  • kwiecień – zwycięzca: RADOSŁAW SUDOŁOWICZ;
  • maj – zwycięzca: KRZYSZTOF WALASEK z Rumii/Gdynia;
  • czerwiec – zwycięzca JADWIGA POPIELA z Krakowa;
  • lipiec – zwycięzca PIOTR KUBIAK z Poznania;
  • sierpień – zwycięzca ANNA FRANEK z Gniezna;
  • wrzesień – zwycięzca BOGUSŁAW ANDRUCHOWICZ z Torunia;
  • październik – zwycięzca PRZEMYSŁAW MYRCHA z Jeleniej Góry;
  • listopad – zwycięzca DAREK BEMBENISTA z Rybnika;
  • grudzień – zwycięzca TOMASZ BUBROWSKI z Krakowa;

Nagrodę roczną otrzymuje Krzysztof Walasek z Rumii.

 

Rok 2000

  • styczeń – zwycięzca: BARTEK GAZDA z Lublina;
  • luty – zwycięzca: KRZYSZTOF WALASEK z Warszawy;
  • marzec – zwycięzca: JAKUB DĄBROWSKI z Warszawy;
  • kwiecień – zwycięzca: DOROTA JACZUK z USA;
  • maj – zwycięzca: WIT ŁABASZEWSKI z Warszawy;
  • czerwiec – zwycięzca: STEFANIA DOBERSZTYN z Gniezna;
  • lipiec – zwycięzca: MIKOŁAJ POPŁAWSKI z Poznania;
  • sierpień – zwycięzca: MAREK KACHNIC z Torunia;
  • wrzesień – zwycięzca: ADAM SZWED z Łodzi;
  • październik – zwycięzca: ANNA POPŁAWSKA z Poznania;
  • listopad – zwycięzca: RADOSŁAW SUDOŁOWICZ z Wrocławia;
  • grudzień – brak prawidłowej odpowiedzi;

Nagrodę roczną otrzymuje Mikołaj Popławski z Poznania.

 

Rok 1999

  • kwiecień – zwycięzca: RADOSŁAW PRAŁAT z Poznania;
  • maj – zwycięzca: MAREK LITWIN z Kanady;
  • czerwiec – zwycięzca: JOLANTA GRYGOROWICZ z Czeladzi;
  • lipiec – zwycięzca: PAWEŁ CZEPIEL z Sosnowca;
  • sierpień – zwycięzca: JACEK ZWOLIŃSKI z Poznania;
  • wrzesień – zwycięzca: RAFAŁ CHUDY z Gostynia;
  • październik – zwycięzca: MAREK KACHNIC z Torunia;
  • listopad – zwycięzca: MIKOŁAJ ANDRUCHOWICZ z Torunia;
  • grudzień – zwycięzca: SYLWIA KESON z Tych;