Lekcje i warsztaty

 

Uwaga!

Zapisy na zajęcia wstrzymane do odwołania. Przepraszamy za utrudnienie.

 

 

 

 

Zajęcia prowadzone są dla grup zorganizowanych w sali nr 16.

 

Opłaty za lekcje w formie wykładu z prezentacją multimedialną wynoszą 5 zł, a warsztatu 13 zł od uczestnika, przy minimalnej ilości 10, a maksymalnej 50 osób na lekcje i 30 osób na warsztaty (w wyjątkowych przypadkach może być mniejsza). W przypadku grupy mniejszej niż 10 osób opłata będzie pobierana jak za 10 osób (odpowiednio 50 i 130 zł). W powyższych stawkach zawarty jest podatek VAT.

 

 1. Opłaty można dokonać gotówką w dniu zorganizowanych zajęć lub na konto bankowe w formie przedpłat.
 2. Celem uregulowania płatności gotówkowych należy zgłosić się z odliczoną kwotą do sekretariatu Muzeum Geologicznego PIG-PIB.
 3. Opłaty w formie przelewu należy dokonać co najmniej 3 dni przed terminem zajęć, na numer rachunku bankowego:GETIN NOBLE BANK Warszawa - 52 1560 0013 2366 2335 1965 0001. W tytule przelewu należy wpisać: Opłata za warsztat/lekcję w Muzeum Geologicznym.
 4. Potwierdzenie opłaty za lekcje w formie faktury zostanie przekazane osobie odpowiedzialnej za grupę po zakończonych zajęciach, bądź przesłane na adres szkoły, instytucji itp. – do uzgodnienia.
 5. Po zarezerwowaniu zajęć (lekcji/warsztatów) prosimy niezwłocznie o przesłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. danych niezbędnych do wystawienia faktury tj:
 • nazwy Zleceniodawcy,
 • danych adresowych,
 • adresu do korespondencji – jeżeli jest inny niż podany powyżej,
 • NIP-u,rodzaju zajęć – lekcja lub warsztat,
 • tytułu zajęć,
 • terminu zajęć,
 • ilości osób uczestniczących w zajęciach (bez nauczycieli/opiekunów),
 • formy odbioru faktury:osobiście – z podaniem daty odbioru, tzn. w dniu w którym zajęcia będą się odbywały lub w innym podanym terminie,przesłanie na wskazany adres.

 

 

 

 

W związku z koniecznością wcześniejszego wystawienia faktury prosimy o przesłanie drogą mailową niezbędnych danych (łącznie z NIP-em) do tygodnia przed zarezerwowanymi zajęciami. 

 

Zwracamy się z prośbą o telefoniczne powiadamianie nas w przypadku, kiedy nie mogą Państwo punktualnie przybyć na zajęcia. Brak informacji z Państwa strony o ewentualnym spóźnieniu, przekraczającym 20 minut, będzie równoznaczny z anulowaniem rezerwacji. Grupa, która zjawi się po tym czasie, może jedynie samodzielnie zwiedzić muzeum.

 

 Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Muzeum Geologicznego PIG-PIB.