Lekcje i warsztaty

 

Uwaga!

Zapisy na marzec przyjmujemy od 11 lutego.

 

 

Zapisy na zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku pod numerem tel. 22 45 92 182.

 

Zajęcia prowadzone są dla grup zorganizowanych w sali nr 16.

 

Opłaty za lekcje w formie wykładu z prezentacją multimedialną wynoszą 5 zł, a warsztatu 13 zł od uczestnika, przy minimalnej ilości 10, a maksymalnej 50 osób na lekcje i 30 osób na warsztaty (w wyjątkowych przypadkach może być mniejsza). W przypadku grupy mniejszej niż 10 osób opłata będzie pobierana jak za 10 osób (odpowiednio 50 i 130 zł). W powyższych stawkach zawarty jest podatek VAT.

 

 1. Opłaty można dokonać gotówką w dniu zorganizowanych zajęć lub na konto bankowe w formie przedpłat.
 2. Celem uregulowania płatności gotówkowych należy zgłosić się z odliczoną kwotą do sekretariatu Muzeum Geologicznego PIG-PIB.
 3. Opłaty w formie przelewu należy dokonać co najmniej 3 dni przed terminem zajęć, na numer rachunku bankowego:GETIN NOBLE BANK Warszawa - 52 1560 0013 2366 2335 1965 0001. W tytule przelewu należy wpisać: Opłata za warsztat/lekcję w Muzeum Geologicznym.
 4. Potwierdzenie opłaty za lekcje w formie faktury zostanie przekazane osobie odpowiedzialnej za grupę po zakończonych zajęciach, bądź przesłane na adres szkoły, instytucji itp. – do uzgodnienia.
 5. Po zarezerwowaniu zajęć (lekcji/warsztatów) prosimy niezwłocznie o przesłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. danych niezbędnych do wystawienia faktury tj:
 • nazwy Zleceniodawcy,
 • danych adresowych,
 • adresu do korespondencji – jeżeli jest inny niż podany powyżej,
 • NIP-u,rodzaju zajęć – lekcja lub warsztat,
 • tytułu zajęć,
 • terminu zajęć,
 • ilości osób uczestniczących w zajęciach (bez nauczycieli/opiekunów),
 • formy odbioru faktury:osobiście – z podaniem daty odbioru, tzn. w dniu w którym zajęcia będą się odbywały lub w innym podanym terminie,przesłanie na wskazany adres.

 

 

 

 

W związku z koniecznością wcześniejszego wystawienia faktury prosimy o przesłanie drogą mailową niezbędnych danych (łącznie z NIP-em) do tygodnia przed zarezerwowanymi zajęciami. 

 

Zwracamy się z prośbą o telefoniczne powiadamianie nas w przypadku, kiedy nie mogą Państwo punktualnie przybyć na zajęcia. Brak informacji z Państwa strony o ewentualnym spóźnieniu, przekraczającym 20 minut, będzie równoznaczny z anulowaniem rezerwacji. Grupa, która zjawi się po tym czasie, może jedynie samodzielnie zwiedzić muzeum.

 

 Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Muzeum Geologicznego PIG-PIB.