Witamy Państwa na stronie konkursowej Oddziału Dolnośląskiego Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB we Wrocławiu,
organizującego etap półfinałowy konkursu dla województw:
dolnośląskie, wielkopolskie
Wyniki półfinałów
Laureaci części plastycznej
Nagrody:
I - Kacper Koczmara ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lwówku Śląskim, nauczyciel Natalia Włodarska
II - Oliwia Julia Kędzierska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Górze, nauczyciel Justyna Waścińska
III - Karol Bętkowski ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Kłodzku, nauczyciel Janusz Laska
Wyróżnienia regulaminowe:
- Igor Chort z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Strzelinie, nauczyciel Barbara Lis
- Filip Dryja ze Szkoły Podstawowej w Sadlnie, nauczyciel Lilianna Matela-Dryja
- Oliwia Durczak z Niepublicznego Zespołu Szkół w Prusach, nauczyciel Marzena Zięciak
- Maja Koźlik ze Szkoły Podstawowej w Radwanicach, nauczyciel Katarzyna Kątnik
- Oskar Kubiak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Koźminie Wielkopolskim, nauczyciel Małgorzata Garlińska
- Natalia Kulawiak ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Kłodzku, nauczyciel Janusz Laska
- Olaf Szczepaniak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Górze, nauczyciel Marzena Gardys
- Piotr Wojtkowiak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Koźminie Wielkopolskim, nauczyciel Małgorzata Garlińska
- Jakub Zamożniewicz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Międzychodzie, nauczyciel Marta Hładka-Szubert
- Jakub Żojdzik ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lwówku Śląskim, nauczyciel Natalia Włodarska
Wyróżnienia indywidualne:
- Pola Dajewska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lesznie, nauczyciel Marzena Cichowlas -wyróżnienie ZZ Pracowników PIG w OD PIG-PIB
- Karolina Pazoła ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Lesznie, nauczyciel Raisa Zalesińska - wyróżnienie PSH w OD PIG-PIB
- Gabriela Pera ze Szkoły Podstawowej z Niepublicznego Zespołu Szkół w Prusach, nauczyciel Marzena Zięciak – wyróżnienie NSZZ „Solidarność” w OD PIG-PIB
- Agata Szymczak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Koźminie Wielkopolskim, nauczyciel Małgorzata Garlińska - ZZ Pracowników PIG w OD PIG-PIB
- Martyna Teśner ze Szkoły Podstawowej nr 88 w Poznaniu, nauczyciel Romana Anna Białęska - wyróżnienie Dyrektora OD PIG-PIB
- Kacper Zamożniewicz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Międzychodzie, nauczyciel Marta Hładka-Szubert – wyróżnienie NSZZ „Solidarność” w OD PIG-PIB
wyróżnienia przyznane przez Wrocławski Oddział Polskiego Towarzystwa Geologicznego:
- Maja Koźlik - za pracę plastyczną
- Marcel Mendocha – za pracę pisemną - konkurs wiedzy, kategoria młodsza
- Wojciech Faltyn - za pracę pisemną - konkurs wiedzy, kategoria starsza
Laureaci konkursu wiedzy
uczniowie kl. VII szkół podstawowych i gimnazjów:
I - Marcel Mendocha – Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim, nauczyciel Krzysztof Marecki
II - Samanta Miś - Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostrzeszowie, nauczyciel Kornelia Cempel
III - Michał Fidera – Gimnazjum w Świerzawie, nauczyciel Alina Murdza
IV - Adrianna Stratyńska – Społeczna Szkoła Podstawowa w Jarocinie, nauczyciel Beata Szpera
V - Szymon Najdziński – Szkoła Podstawowa nr 9 w Legnicy, nauczyciel Anna Motak
VI - Andreas Kruszakin-Liboska – Gimnazjum Dwujęzyczne w Złotoryi, nauczyciel Iwona Nartowska-Sybis
uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:
I - Bogusz Kulus – I Liceum Ogólnokształcące w Kościanie, opiekun Witold Kulus
II - Wojciech Faltyn – Zespół Szkół Technicznych w Zielonej Górze, nauczyciel Beata Cichowlas-Poleszak
III - Marek Zygadło – Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 we Wrocławiu, nauczyciel Paulina Kamińska
IV - Julia Gaj – Liceum Ogólnokształcące nr X we Wrocławiu, nauczyciel Agnieszka Duda
V - Mirosława Salamon – II Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie, nauczyciel Anna Salamon
VI - Aleksandra Radek – Liceum Ogólnokształcące nr IX we Wrocławiu, nauczyciel Adriana Kot-Łukowicz
Szczegóły
dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:
dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie konkursu plastycznego
dla uczniów klas VII szkół podstawowych i gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych - w komunikacie konkursu wiedzy geologicznej
Ważne terminy konkursowe:
termin nadsyłania prac: 6 kwietnia 2018 r. (liczy się data stempla pocztowego)
ogłoszenie listy laureatów półfinałowych: do 7 maja 2018 r.
termin testu półfinałowego i uroczystości wręczenia nagród: 25 maja 2018 r.
wycieczka finałowa: 4-6 czerwca 2018 r.
Wszelkich informacji dotyczących półfinału udziela:
Danuta Kamecka
tel.: 71 / 337 20 91 w. 139
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prace należy nadsyłać pod adres:
Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
Oddział Dolnośląski
al. Jaworowa 19,
53-122 Wrocław
z dopiskiem na kopercie – „KONKURS”