Konkurs Geologiczny z okazji Dnia Ziemi

WYNIKI KONKURSU

 

Laureaci z dnia 22 kwietnia 2020

Nikola Lepianka

Maria Wicher

Małgorzata Wielgosz

 

 Laureaci z dnia 23 kwietnia 2020

Olaf Syty

Maria Szmytkiewicz

Daria Świtulska

 

Laureaci z dnia 24 kwietnia 2020

Szymon Łabutka

Lucyna Milczarczyk 

Dominik Skwarek 

 

 

Wszystkim laureatom gratulujemy!

Nagrody zostaną przesłane na podane adresy w najbliższym bezpiecznym terminie.

 

 ziemia

 

REGULAMIN Konkursu Geologicznego z okazji DNIA ZIEMI

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem konkursu jest Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie przy ul. Rakowieckiej 4.
 2. Konkurs trwa od 22 kwietnia 2020 do 24 kwietnia 2020 i podzielony jest na trzy dzienne częci: 22.04.2020 r. (środa); 23.04.2020 r. (czwartek); 24.04.2020 r. (piątek).
 3. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych.
 4. Uczestnicy mogą wziąć udział w konkursie wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców lub opiekunów prawnych, co potwierdzają poprzez dołączenie do zgłoszenia podpisanego oświadczenia.
 5. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu.

 

Zasady konkursu

 1. Każdego dnia (22.04., 23.04 i 24.04) na stronie Konkursu (https://www.pgi.gov.pl/muzeum/edukacja/12333-konkurs-z-okazji-dnia-ziemi.html) zostanie opublikowane jedno pytanie lub zadanie.
 2. Konkurs polega na udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na przedstawione pytanie lub zadanie.
 3. Uczestnik udziela odpowiedzi na postawione pytanie lub zadanie i przesyła je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z danymi osobowymi (imię, nazwisko, wiek, adres pocztowy) do północy – e-mail powinien być zatytułowany „Konkurs – Dzień Ziemi”.
 4. Do zgłoszenia należy dołączyć skan lub zdjęcie podpisanego przez rodzica/opiekuna prawnego oświadczenia o zgodzie na udział w konkursie i przetwarzania danych osobowych (Załącznik do regulaminu).
 5. Uczestnicy mogą wziąć udział w jednym, dwóch lub wszystkich trzech częściach dziennych Konkursu.

 

Losowanie nagród

 1. Wśród uczestników każdej części Konkursu, którzy udzielą prawidłowej odpowiedzi, zostaną rozlosowane trzy nagrody.
 2. W ramach wszystkich części Konkursu zostanie rozlosowanych w sumie 9 nagród.
 3. Losowanie zwycięzców każdej części Konkursu odbędzie się w dniu 27.04.2020 r. (poniedziałek).
 4. W losowaniu nagród wezmą udział wyłącznie osoby, które podały swój adres pocztowy oraz podpisaną zgodę na udział w konkursie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
 5. Lista laureatów zostanie przedstawiona w dniu 27.04.2020 r. na stronie PIG-PIB pod adresem https://www.pgi.gov.pl/muzeum/edukacja/12333-konkurs-z-okazji-dnia-ziemi.html.
 6. Nagrody zostaną wysłane pocztą. Ze względu na ogłoszony w Polsce stan epidemii nagrody zostaną przesłane w możliwie jak najszybszym i bezpiecznym terminie, o którym poinformujemy zwycięzców drogą email.

Przetwarzanie danych osobowych

Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE jak również Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (dz. U. poz.1000) Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy informuje że:

1) Administratorem zarejestrowanych danych osobowych jest Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie przy ul. Rakowieckiej 4, 00-975 Warszawa.

2) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu „Konkurs Geologiczny z okazji Dnia Ziemi”

3) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem konkursu.

4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania konkursu, nie dłużej niż jednak niż 6 miesięcy;

5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem;

6) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Kontakt: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

7) W celu wycofania zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych bądź zgłoszenie żądania usunięcia danych pozyskanych w toku rekrutacji należy zwracać się, kierując wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

8) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.

 

Załącznik do regulaminu