Wybierz imię dla mamuta

Konkurs

POZNAJ NASZEGO MAMUTA

Szkielet mamuta wielkiego (włochatego) został zrekonstruowany latem 1957 roku. Ma 3,15 metra wysokości, 5,7 metra długości, a imponujące ciosy mierzą 3,5 metra. Pomimo, że od 64 lat mamut jest symbolem Muzeum Geologicznego PIG-PIB, do dziś nie ma imienia.

Czas to zmienić! Potrzebujemy Waszej pomocy. Zapraszamy do konkursu na imię dla naszego ulubieńca. Zgłoś swoją propozycję imienia dla sympatycznej pani mamut czy też pana mamuta z Muzeum Geologicznego. W czasie trwania Festiwalu Nauki zorganizujemy głosowanie, które pozwoli wyłonić zwycięskie imię. Na zakończenie Festiwalu Nauki, podczas urodzin dinozaura Dyzia, nadamy mamutowi wybrane przez Was imię.

 

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE? TO PROSTE!

 

wykrzyknik

 

Wymyśl imię dla mamuta 

 

 

  • Przeczytaj regulamin;
  • Wypełnij zgłoszenie;
  • Wyślij Zgłoszenie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Jeśli jesteś w Muzeum, wrzuć zgłoszenie do urny konkursowej
 
 ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY W DNIACH 12.07–12.09.2021 
 

 SPOŚRÓD NADESŁANYCH PROPOZYCJI IMION KOMISJA KONKURSOWA WYBIERZE TRZY, KTÓRE WEZMĄ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU W CZASIE FESTIWALU NAUKI.

 

wykrzyknik

Zagłosuj na jedno z imion

Uwaga! Karta do głosowania będzie dostępna na stronie od 17.09.2021.

  • Wybierz jedno z trzech imion na karcie do głosowania(536.53 KB), stawiając krzyżyk w odpowiedniej rubryce,
  • Wyślij kartę na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Jeśli jesteś w Muzeum, wrzuć kartę do urny konkursowej
 
 
ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA W DNIACH 17–23.09.2021
 
 

wykrzyknik

 

 

Wygraj nagrodę

Wynik głosowania zostanie ogłoszony w Muzeum Geologicznym w dniu 26.09.2021, oraz 27.09.2021 na stronie internetowej Muzeum Geologicznego PIG-PIB http://bit.ly/imie-dla-mamuta

Przyznane zostanie 10 nagród – okazów geologicznych. Nagrody wyślemy pocztą.