Konkurs na sobowtóra Alberta Einsteina

Pobierz jako plik iCal
17.02.2022, 08:00
LOKALIZACJA 
Sieć
ORGANIZATORZY 
Fundacja Festiwalu Satyry Europejskiej
POCZUJ SIĘ GENIUSZEM, czyli
KONKURS NA SOBOWTÓRA ALBERTA EINSTEINA
 

Fundacja Festiwalu Satyry Europejskiej zaprasza do udziału w konkursie na sobowtóra Alberta Einsteina. Zwycięzca konkursu uświetni swą obecnością uroczystość finału międzynarodowego konkursu rysunku satyrycznego pt. „Albert Einstein. Pokojowe wykorzystanie energii jądrowej”, który odbędzie się w dniu 15 marca 2022 r. w Muzeum Geologicznym Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie przy ulicy Rakowieckiej 4 (wejście od ulicy Wiśniowej).

Wszyscy chętni do udziału w konkursie proszeni są o nadsyłanie ok. 30-sekundowego filmu prezentującego ich podobieństwo do Alberta Einsteina. Liczą się także pomysłowość, oryginalność, staranność i poczucie humoru w kreowaniu ww. postaci.

Zwycięzca konkursu zostanie nagrodzony portretem satyrycznym rysowanym na żywo przez znanego karykaturzystę, sesją fotograficzną oraz innymi nagrodami, w tym specjalną edycją trunku pełnego niezwykłej energii, o nazwie E=mc2, Najcenniejsza jest jednak możliwość poczucia się geniuszem przez kilka godzin J

Filmy w formacie  MP4, o maksymalnej wielkości pliku 15 MB, prosimy nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 01 marca 2022 r. wraz z załączoną kartą zgłoszenia do konkursu.

Więcej szczegółów w regulaminie konkursu.

pdfRegulamin konkursu395.54 KB

docxKarta zgłoszenia14.08 KB

 

Plakat