WYNIKI PÓŁFINAŁU
KONKURS PLASTYCZNY
oraz Wyróżnienie Dyrektora Instytutu Nauk Geologicznych UJ w Krakowie
Szkoła Podstawowa w Chabówce
oraz Wyróżnienie Dyrektora Instytutu Nauk Geologicznych UJ w Krakowie
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Krakowie
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie
Wyróżnienia regulaminowe:
Baltaza Oliwia; kl. IV, Szkoła Podstawowa w Radziszowie
Furman Bartosz, kl. V, Szkoła Podstawowa w Albigowej
Grębska Zuzanna; kl. V, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Krakowie
Kłos Julia; kl. V, Szkoła Podstawowa w Piwodzie
Kukla Natalia; kl. VI, ZSP nr 4 w Brzeszczach
Nytko Eryk; kl. IV, Szkoła Podstawowa w Pogórskiej Woli
Samek Bernard; kl. VI, Szkoła Podstawowa w Staniątkach
Sekreta Dominika; kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeworsku
Słomczyńska Noemi; kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 134 w Krakowie
Świder Julia; kl. VI, Szkoła Podstawowa w Chabówce
Nagroda Przewodniczącego Oddziału Krakowskiego Polskiego Towarzystwa Geologicznego
Moskal Antoni; kl. VI, ZSM nr 3 w Jaśle
Nagrody Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie
Arent-Irzyk Emilia; kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 134 w Krakowie
Czajka Oliwier; kl. V, Szkoła Podstawowa w Luborzycy
Gaczoł Antonina; kl. V, Szkoła Podstawowa w Jaworniku Polskim
Korzeń Kornelia; kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 138 w Krakowie
Polcyn Wiktoria; kl. IV, Szkoła Podstawowa w Ochojnie
Nagrody Parków Narodowych i Krajobrazowych oraz Sekcji Speleologicznej Polskiego Towarzystwa Przyrodników im. Kopernika
Całka Kamil; kl. VI, Szkoła Podstawowa w Kraczkowej
Drag Jessica; kl. VI, Szkoła Podstawowa w Rokietnicy
Dusza Wiktoria; kl. VI, ZSM nr 3 w Jaśle
Kleszcz Wiktor; kl. VI, PSP w Czarnej
Morzonek Mateusz; kl. V, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Krakowie
Pach Dominik; kl. VI, Szkoła Podstawowa w Podłopieniu
Pamuła Aleksandra; kl. VI, ZSP w Lisich Jamach
Parządka Iga; kl. V, Szkoła Podstawowa w Choczni
Przepióra Julia; kl. VI, ZSP w Błażkowej
Przybylska Zuzanna; kl. V, PSP nr 2 Stare Bystre
Sajewicz Igor; kl. V, Szkoła Podstawowa w Brzeszczach
Sitko Martyna; kl. VI, PSP w Nieczajnie Górnej
Skrobacz Amelia; kl. V, Szkoła Podstawowa w Kraczkowej
Skowronek Klaudia; kl. V, Szkoła Podstawowa w Piwodzie
Wójcikiewicz Zuzanna; kl. V, Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu
Nagrody Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie
Kijak Natalia; kl. VI, Szkoła Podstawowa w Nieczajnej Górnej
Tłuczek Mateusz; kl. VI, Szkoła Podstawowa w Tyczynie
Nagrody NSZZ "Solidarność" przy Oddziale Karpackim
Kluz Filip; kl. V, Szkoła Podstawowa nr 34 w Rzeszowie
Kopeć Natalia; kl. VI, ZSM nr 3 w Jaśle
Kuźniar Kinga; kl. VI, Szkoła Podstawowa w Albigowej
Misiuda Michał; kl. V, Szkoła Podstawowa w Staniątkach
KONKURS WIEDZY
SZKOŁY PODSTAWOWE
oraz Wyróżnienie Dyrektora Instytutu Nauk Geologicznych UJ w Krakowie
Szkoła Podstawowa nr 107 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie, opiekun Mariola Stefańska
oraz Wyróżnienie Dyrektora Instytutu Nauk Geologicznych UJ w Krakowie
Zespół Szkół w Zembrzycach, opiekun Elżbieta Fidelus
Szkoła Podstawowa im. M. Stasiukowej w Ochojnie, opiekun Krystyna Lewicka
Wyróżnienia regulaminowe
Michał Bednarek - Szkoła Podstawowa nr 28 w Rzeszowie, opiekun Marcin Bednarek
Maria Byrska - Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Choczni, opiekun Elżbieta Targosz
Marcin Wojciechowski – Szkoła Podstawowa nr 1 im. W. Szafera w Mielcu, opiekun Aneta Sajda
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
oraz Wyróżnienie Dyrektora Instytutu Nauk Geologicznych UJ w Krakowie
I Liceum Ogólnokształcące w Jarosławiu, opiekun Andrzej Bajan
oraz Wyróżnienie Dyrektora Instytutu Nauk Geologicznych UJ w Krakowie
Zespół Szkół nr 1 w Bochni, opiekun Roma Florek
42 Liceum Ogólnokształcące w Krakowie, opiekun Anna Manczyk
Wyróżnienia regulaminowe
Woźniczka Szymon - Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach, opiekun Sławomir Maślanka
Mazur Weronika - Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie, opiekun Katarzyna Dziadowiec
Dziedzic Michał - Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Krakowie, opiekun Anna Korska
Szczegóły dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:
dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie o konkursie plastycznym
dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych - w komunikacie o konkursie wiedzy geologicznej
Ważne terminy
- Termin nadsyłania prac: 31 marca 2021 r. (do północy)
- Ogłoszenie listy laureatów bez podania miejsca (alfabetycznie): do 30 kwietnia 2021 r.
- Półfinały (test wiedzy): 18 maja 2021 r.
- Finał ogólnopolski (test/turniej wiedzy): 8 czerwca 2021 r.
Prace wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać na adres e-mail:
plastyczne:
Anna Linek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
teoretyczne:
Małgorzata Garecka, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wszelkich informacji dotyczących półfinału udziela:
Małgorzata Garecka
tel.: 12 / 290 13 47; 882 507 588
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
Oddział Karpacki
ul. Skrzatów 1, 31-560 Kraków