WYNIKI PÓŁFINAŁU
KONKURS PLASTYCZNY
ze Szkoły Podstawowej w Zbytowej – nauczyciel Anna Niedworok
ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lesznie – nauczyciel Marzena Cichowlas
ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Szamotułach – nauczyciel Justyna Szymkowiak
Wyróżnienia
Drygalski Miłosz ze Szkoły Podstawowej w Janowicach Wielkich – nauczyciel Teresa Łyczana-Mania
Hyb Laura ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Oławie – nauczyciel Agnieszka Polasz
Kleiber Blanka ze Szkoły Podstawowej w ZS w Krośnie – nauczyciel Hanna Król
Kończewicz Bruno ze Szkoły Podstawowej w Zdunach – nauczyciel Agnieszka Chlebowska
Leszczyńska Aleksandra z Zespołu Szkół Akademickich w Środzie Wielkopolskiej – nauczyciel Beata Makles
Pęder Marcin ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Kaliszu – nauczyciel Alicja Olek
Pospieszyński Mateusz z Zespołu Szkół w Szczytnikach – nauczyciel Jaromir Sowa
Tomaszewska Zuzanna ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Poznaniu – nauczyciel Wenancjusz Ślusarczyk
Wołosiuk Paulina ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Oławie – nauczyciel Agnieszka Polasz
Zielińska Hanna ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Koninie – nauczyciel Marlena Bartosik
Wyróżnienie Dyrektora Oddziału Dolnośląskiego PIG-PIB Karola Zawistowskiego
Smoliński Kacper z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Strzelinie – nauczyciel Barbara Lis
KONKURS WIEDZY
SZKOŁY PODSTAWOWE
Szkoła Podstawowa nr 34 w Poznaniu , opiekun Danuta Jagiełło
Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu, opiekun Justyna Jakubowska
Szkoła Podstawowa w Janowicach Wielkich, opiekun Teresa Łyczana-Mania
Wyróżnienia regulaminowe
Iga Świder - Szkoła Podstawowa nr 70 w Poznaniu, opiekun Maciej Szostak
Matylda Wilczak -Szkoła Podstawowa nr 27 we Wrocławiu, opiekun Magdalena Fudali
Franciszek Majchrzak – Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie, opiekun Paulina Łączna
Wyróżnienia dodatkowe:
Cegiełko Karolina z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Wałbrzychu – nauczyciel Andrzej Wojtoń
Kałużka Hanna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radwanicach – nauczyciel Gabriela Węgrzynek
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
II Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu – nauczyciel Anna Wojtowicz
IX Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu – nauczyciel Piotr Ciesielski
Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie – nauczyciel Barnardyna Kałmucka
Wyróżnienia regulaminowe
Rotkiewicz Weronika z I Liceum Ogólnokształcącego w Jeleniej Górze – nauczyciel Ewa Parfianowicz
Zawiślański Kacper z IX Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu – nauczyciel Adriana Kot-Łukowicz
Kwiędacz Zuzanna z I Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie – nauczyciel Jadwiga Połcik
Wyróżnienia dodatkowe:
Moskwa Natalia z I Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy – nauczyciel Waldemar Małek
Stokowiec Natalia z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy – nauczyciel Anna Pacha
Zielińska Oliwia z X Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu – nauczyciel Agnieszka Duda
Szczegóły dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:
dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie o konkursie plastycznym
dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych - w komunikacie o konkursie wiedzy geologicznej
Ważne terminy
- Termin nadsyłania prac: 31 marca 2021 r. (do północy)
- Ogłoszenie listy laureatów bez podania miejsca (alfabetycznie): do 30 kwietnia 2021 r.
- Półfinały (test wiedzy): 18 maja 2021 r.
- Finał ogólnopolski (test/turniej wiedzy): 8 czerwca 2021 r.
Prace wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wszelkich informacji dotyczących półfinału udziela:
Danuta Kamecka
tel.: 71 / 337 20 91 w. 139
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
Oddział Dolnośląski
al. Jaworowa 19,
53-122 Wrocław