WYNIKI PÓŁFINAŁU
KONKURS PLASTYCZNY
Szkoła Podstawowa nr 6, Siemianowice Śląskie
Szkoła Podstawowa FILOMATA, Gliwice
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ujeździe
Wyróżnienia
Szymon Niedbał, Szkoła Podstawowa nr 1, Czeladź
Julia Bugara Szkoła, Podstawowa nr 24, Częstochowa
Maciej Krześniak, Szkoła Podstawowa nr 6, Gliwice
Karolina Kufieta, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Golasowicach
Mateusz Kuc, Szkoła Podstawowa nr 10, Jaworzno
Krzysztof Lisiak, Szkoła Podstawowa nr 9, Mysłowice
Igor Dziubakowski, Szkoła Podstawowa w Niegowonicach
Paulina Błaszczak, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu
Anna Szymiec, Szkoła Podstawowa nr 1, Siewierz
Natalia Gisman, Publiczna Szkoła Podstawowa w Ujeździe
Wyróżnienia specjalne:
Karolina Sieczka, Szkoła Podstawowa nr 45, Sosnowiec
Wiktoria Kempa, Szkoła Podstawowa nr 23, Zabrze
I MIEJSCE
Amelia Mrugała
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gosławicach, opiekun Maria Banduch
II MIEJSCE
Julia Lepiarz
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu, opiekun Ewa Kocznur-Karmańska
III MIEJSCE
Robert Witala
Szkoła Podstawowa nr 1 w Mikołowie, opiekun Konstancja Zolich
Wyróżnienia regulaminowe
Maja Markowska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu, opiekun Ewa Kocznur-Karmańska
Patrycja Czekała- Szkoła Podstawowa nr 8 w Raciborzu, opiekun Barbara Krok
Adrianna Gawor – Zespół Szkół Muzycznych w Tychach, opiekun Grażyna Rakoczy
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
I MIEJSCE
Izabela Pielorz
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Opolu, opiekun Alina Szajda
II MIEJSCE
Marta Brodzińska
I Liceum Ogólnokształcące w Katowicach, opiekun Agnieszka Paluch
III MIEJSCE
Paweł Szumski
Liceum Ogólnokształcące FILOMATA w Gliwicach, opiekun Dariusz Karolczyk
Wyróżnienia regulaminowe
Dominika Haida - III Liceum Ogólnokształcące w Chorzowie, opiekun Anna Tudyka
Patryk Wilk - III Liceum Ogólnokształcące w Tychach, opiekun Iwona Mendzla
Daria Salomon - III Liceum Ogólnokształcące w Katowicach, opiekun Danuta Bruździńska
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
Szczegóły dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:
dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie o konkursie plastycznym
dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych - w komunikacie o konkursie wiedzy geologicznej
Ważne terminy
- Termin nadsyłania prac: 31 marca 2021 r. (do północy)
- Ogłoszenie listy laureatów bez podania miejsca (alfabetycznie): do 30 kwietnia 2021 r.
- Półfinały (test wiedzy): 18 maja 2021 r.
- Finał ogólnopolski (test/turniej wiedzy): 8 czerwca 2021 r.
Prace wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wszelkich informacji dotyczących półfinału udziela:
Paweł Woźniak
tel.: 32 296 48 37
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
Oddział Górnośląski
ul. Królowej Jadwigi, 141-200 Sosnowiec