WYNIKI PÓŁFINAŁU
KONKURS PLASTYCZNY
Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie, opiekun Dorota Zgutka
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie, opiekun Joanna Żarnowska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Legionowie, opiekun Monika Grochowska
Wyróżnienia regulaminowe
Cichosz Aleksandra - Stowarzyszenie "Drukarnia Wyobraźni" w Zamościu, opiekun Maria Śliczniak
Garwoła Tobiasz - Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio w Mińsku Mazowieckim, opiekun Robert Gałązka
Jaworski Adam - Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Karniewie, opiekun Małgorzata Żychowska
Kiryczuk Jakub - Zespół Szkół w Kornelówce Szkoła Podstawowa w Cześnikach, opiekun Joanna Panas
Kociuba Julia - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Krasnymstawie, opiekun Magdalena Filewicz
Kowalczyk Patrycja - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzowie, opiekun Anna Rosły
Okrzejska Aleksandra - Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie, opiekun Eliza Wierzchowska
Pawłowska Alicja - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, opiekun Hanna Borys
Superson Daria - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku SP 48, opiekun Hanna Szymańska
Waśniewski Mikołaj - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Legionowie, opiekun Monika Grochowska
Nagrody ufundowane przez Parki Narodowe, Parki Krajobrazowe oraz Zespoły Parków:
Bogacki Jakub - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Legionowie, opiekun Monika Grochowska
Borkowska Lena - Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Mikłusach, opiekun Agata Izdebska-Sierpień
Jakimow Amelia - Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. Kusocińskiego w Nowym Dworze Mazowieckim, opiekun Iwona Zielińska
Kęsy Agata - Zespół Szkół nr 59 w Warszawie, opiekun Irmina Bryłka
Kotkowski Antoni - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Młodocinie Mniejszym, opiekun Marzena Brzezińska
Majewska Lilianna - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ks. J. Twardowskiego w Biłgoraju, opiekun Anna Krawczyk
Mielnik Klaudia - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, opiekun Danuta Kutryn
Ratajska Iga - Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie, opiekun Agnieszka Zdziarska
Socha Michał - Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. Kusocińskiego w Nowym Dworze Mazowieckim, opiekun Iwona Zielińska
Sznyrowski Marcel - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Skaryszewie, opiekun Monika Bekasiewicz
Szwejk Julia - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Karniewie, opiekun Małgorzata Żychowska
Zawadzka Oliwia - Szkoła Podstawowa nr 321 w Warszawie, opiekun Krystyna Nowak
Nagroda specjalna:
Mikucka Zoja - Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie, opiekun Agnieszka Zdziarska
KONKURS WIEDZY
SZKOŁY PODSTAWOWE
Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio w Mińsku Mazowieckim, opiekun Robert Gałązka
Szkoła Podstawowa im. J. A. Maklakiewicza w Mszczonowie, opiekun Katarzyna Malinowska
Szkoła Podstawowa nr 1 Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, opiekun Danuta Kutryn
Wyróżnienia regulaminowe
Urszula Głaz - Szkoła Podstawowa nr 43 im. I.J. Paderewskiego w Lublinie, opiekun Ewelina Szwaj
Jakub Jaworek - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Kraśniku, opiekun Elżbieta Rudnicka
Bartłomiej Semeniuk - Szkoła Podstawowa im. Ks Jana Twardowskiego w Chylicach, opiekun Emilia Kulczyk – Prus
Wyróżnienia dodatkowe dla uczniów szkół podstawowych:
Jagieło Wiktor - Szkoła Podstawowa nr 7 im. Gen Władysława Sikorskiego w Chełmie, opiekun Urszula Jemielniak
Mokrzycka Nikola - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, opiekun Danuta Kutryn
Siurek Dawid - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczebrzeszynie, opiekun Bożena Korkosz
Tomasiewicz Patryk - Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie, Katarzyna Trochimiuk
Wrzosek Tadeusz - Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II w Warszawie, opiekun Anna Winnicka
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
X VII Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Warszawie, opiekun Anna Wirtek
II Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie, opiekun Marta Klasura
XXIV LO im. Cypriana Kamila Norwida w Warszawie, opiekun Adam Górski
Wyróżnienia regulaminowe
Aleksandra Kowalska - Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Żelechowie, opiekun Tomasz Ekiert
Ewa Kużelewska - II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku, opiekun Teresa Skrodzka
Marta Wróbel - Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Żelechowie, opiekun Tomasz Ekiert
Wyróżnienia dodatkowe dla uczniów szkół ponadpodstawowych:
Adamski Paweł - IV Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Płocku, opiekun Artur Brzeski
Bień Matylda - ZS nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie, opiekun Jan Pawłowski
Kostyra Joanna - Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Augusta Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim, opiekun Robert Gałązka
Kowalewski Jakub - XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie, opiekun Justyna Biernat
Siatka Milena - II Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie, opiekun Marta Klasura
Szczegóły dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:
dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie o konkursie plastycznym
dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych - w komunikacie o konkursie wiedzy geologicznej
Ważne terminy
- Termin nadsyłania prac: 31 marca 2021 r. (do północy)
- Ogłoszenie listy laureatów bez podania miejsca (alfabetycznie): do 30 kwietnia 2021 r.
- Półfinały (test wiedzy): 18 maja 2021 r.
- Finał ogólnopolski (test/turniej wiedzy): 8 czerwca 2021 r.
Prace wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wszelkich informacji dotyczących półfinału udziela:
Justyna Piwek - tel.: 22 4592 449; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Maria Andruszkiewicz-Gorzelak tel.: 22 4592 182; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
ul. Rakowiecka 4, 00-975 Warszawa