Gra miejska "Mokotowskie oblicza geologii"

Pobierz jako plik iCal
17.10.2021, 10:00
LOKALIZACJA 
Mokotów
ORGANIZATORZY 
Muzeum Geologiczne

 baner www 2100x700 px

 

Geologia to coś więcej niż tylko ładne minerały w muzealnej gablocie i dinozaury. Otacza nas wszędzie, gdziekolwiek byśmy nie poszli. Towarzyszy nam podczas pracy, zabawy, a nawet zakupów. Zapraszamy do udziału w zabawie, dzięki której inaczej spojrzysz na swoje otoczenie i poznasz różne oblicza geologii.

 

Data i godzina: 17.10.2021 (niedziela). Rozpoczynamy o godzinie 10:00

 

Start: Centrum Handlowe Plac Unii, wejście od strony skrzyżowania ul. Puławskiej i Boya-Żeleńskiego

 

Uczestnicy: 10 zespołów 2-4 osobowych

 

Wiek: Zapraszamy tak młodszych jak i starszych uczestników (z zastrzeżeniem, że w każdym zespole musi być co najmniej jedna osoba dorosła, będąca opiekunem nieletnich)

 

Co będzie potrzebne: smartfon lub aparat fotograficzny, długopis, wygodne obuwie, ochrona przed słońcem/deszczem, maseczka.

 

Dla uczestników przewidziane są nagrody! 

 

Zapisy na Grę Miejską prowadzone są przez Internet. Zgłoszenia należy przesyłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane: imię i nazwisko wszystkich osób wchodzących w skład drużyny, e-mail i telefon kontaktowy do przynajmniej jednego z członków drużyny. W przypadku zmian w składzie drużyny, o zmianie należy poinformować organizatorów najpóźniej w momencie odbioru kart pracy.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 15 października (piątek), godz. 16:00

 

 

 pdfRegulamin Gry Miejskiej369.97 KB