Raz, dwa, trzy - warszawiakiem jesteś Ty!

Pobierz jako plik iCal
21.06.2021, 08:00
Do 12.09.2021
LOKALIZACJA 
Muzeum Geologiczne
ORGANIZATORZY 
Muzeum Geologiczne

Czy wakacje w Warszawie muszą być nudne? Czy do muzeum chodzi się tylko na szkolne wycieczki? Z pewnością nie. Przekonasz się o tym biorąc udział w naszej międzymuzealnej grze „Raz, dwa, trzy warszawiakiem jesteś-Ty!”.

Muzeum Geologiczne PIG-PIB po raz dziewiąty bierze udział w tej międzymuzealnej grze, zainicjowanej przez Muzeum Powstania Warszawskiego. W czasie wakacji rodziny z dziećmi będą mogły odwiedzać uczestniczące w grze instytucje kulturalne i rozwiązać przygotowane dla nich łamigłówki.

Aby wziąć udział w grze zapoznaj się z regulaminem, zarejstruj się na stronie http://www.razdwatrzywarszawiak.pl i ściągnij naszą kartę dla dzieci młodszych [link] lub starszych [link] a potem odpowiedz na pytania, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Mimo, że karty można wypełnić bez zwiedzania naszego Muzeum, zachęcamy do odwiedzenia nas. Na pewno dowiesz się wielu ciekawych rzeczy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy od 21 czerwca do 12 września, więcej informacji na stronie http://www.razdwatrzywarszawiak.pl/

 

Finansowanie: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

 NFOSiGW