Witamy Państwa na stronie konkursowej Oddziału Świętokrzyskiego Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB w Kielcach,
organizującego etap półfinałowy konkursu dla województw:
łódzkiego, świętokrzyskiego
Wyniki półfinałów
Szanowni Państwo!
Serdecznie dziękujemy za nadesłane prace. Z przyjemnością informujemy, że w tym roku otrzymaliśmy 126 prac plastycznych oraz 58 prac pisemnych.
Laureaci części plastycznej
Nagrody:
I – Małgorzata Peliwo – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Końskich
II – Kacper Bogucki – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Droga do sukcesu” w Kielcach
III – Wiktoria Cholewa – Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Siesławicach
Wyróżnienia regulaminowe:
- Wiktoria Zimoląg – Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Chęcinach
- Sebastian Pikus – Publiczna Szkoła Podstawowa w Wymysłowie
- Amelia Adamczak – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
- Renata Chanc – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kielcach
- Alicja Ryś – Szkoła Podstawowa w Mąchocicach Kapitulnych
- Wiktoria Przyłęcka – Szkoła Podstawowa w Kaszewicach
- Julia Nalepa – Szkoła Podstawowa w Pacanowie
- Oktawia Sylwar – Zespół Placówek Integracyjnych w Kowali, Szkoła Podstawowa w Kowali
- Ludwik Gołdziński – Zespół Placówek Integracyjnych w Kowali, Szkoła Podstawowa w Kowali
- Wioletta Korczak – Szkoła Podstawowa w Pacanowie
Wyróżnienia indywidualne:
Maciej Jarzyna – Szkoła Podstawowa w Połańcu – Hydrogeotechnika Sp. z o.o.
Faustyna Balińska – ZPPO w Rudzie Malenieckiej, Szkoła Filialna w Lipie, 26-242 Lipa 70A – Hydrogeotechnika Sp. z o.o.
Oliwia Wilamowska – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach – Hydrogeotechnika Sp. z o.o.
Daria Mazurkiewicz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Wymysłowie - Targi Kielce
Tymoteusz Kwiecień – Zespół Placówek Integracyjnych w Kowali, Szkoła Podstawowa w Kowali – Lafarge Cementownia Małogoszcz
Emilia Mastalerz – Zespół Placówek Integracyjnych w Kowali, Szkoła Podstawowa w Kowali – Lafarge Cementownia Małogoszcz
Laura Wierzbicka – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach – Lafarge Cementownia Małogoszcz
Michał Obarzanek – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Pacanowie – Marszałek Województwa Świętokrzyskiego
Oliwia Nyks – Szkoła Podstawowa w Wojsławicach – Marszałek Województwa Świętokrzyskiego
Hubert Grabowski – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. J. Piłsudskiego we Włoszczowie – Marszałek Województwa Świętokrzyskiego
Maria Pyka – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. J. Piłsudskiego we Włoszczowie – Marszałek Województwa Świętokrzyskiego
Oskar Ksel – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach – Dyrektor Oddziału Świętokrzyskiego PIG-PIB
Lena Pietrzyk – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach – Pracownicy Oddziału Świętokrzyskiego PIG-PIB
Oliwia Chwaścińska – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach – Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność w Oddziale Świętokrzyskim
Magdalena Siekierska – Szkoła Podstawowa w Wojsławicach – Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność w Oddziale Świętokrzyskim
Wiktoria Pikus – Publiczna Szkoła Podstawowa w Wymysłowie – Stowarzyszenie Absolwentów Technikum Geologicznego w Kielcach
Wiktoria Musiał – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. J. Piłsudskiego we Włoszczowie – Świętokrzyskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk Geologicznych
Laureaci konkursu wiedzy
uczniowie kl. VII szkół podstawowych i gimnazjów:
I - Dominika Kołodziej - Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwaniskach
II - Mateusz Walkiewicz - ZPO w Stadnickiej Woli
II - Anna Zawisza - Publiczna Szkoła Podstawowa im. St. Żeromskiego w Rudzie Malenieckiej
uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:
I – Julia Michalska – II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich
II – Małgorzata Warczyńska – II LO im. St. Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim
III – Anna Pękala – II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich
Wyróżnienia regulaminowe:
Michał Charymski – Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwaniskach
Aleksandra Gardynik – Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwaniskach
Natalia Nowak – Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwaniskach
Marta Supierz – Szkoła Podstawowa im. Gen. Bryg. Antoniego Hedy – Szarego w Radoszycach
Patrycja Walaszczyk – Zespół Placówek Integracyjnych w Kowali
Krzysztof Zając – Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwaniskach
Wyróżnienia indywidualne sponsorów:
Jakub Jakubowski – ZPO w Stadnickiej Woli – Oddział Świętokrzyski PTG
Szczegóły
dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:
dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie konkursu plastycznego
dla uczniów klas VII szkół podstawowych i gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych - w komunikacie konkursu wiedzy geologicznej
Ważne terminy konkursowe:
termin nadsyłania prac: 6 kwietnia 2018 r. (liczy się data stempla pocztowego)
ogłoszenie listy laureatów półfinałowych: do 7 maja 2018 r.
termin testu półfinałowego i uroczystości wręczenia nagród: 23 maja 2018 r.
wycieczka finałowa: 4-6 czerwca 2018 r.
Wszelkich informacji dotyczących półfinału udzielają:
Anna Mader
tel.: 41 / 361 25 37 w. 206
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ewelina Bąk
tel.: 41 / 361 25 37 w. 234
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prace należy nadsyłać pod adres:
Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
Oddział Świętokrzyski
ul. Zgoda 21, 25-953 Kielce
z dopiskiem na kopercie – „KONKURS”