Witamy Państwa na stronie konkursowej Oddziału Pomorskiego Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB w Szczecinie,
organizującego etap półfinałowy konkursu dla województw:
zachodniopomorskiego, lubuskiego
Wyniki półfinałów
.
Laureaci części plastycznej
Nagrody:
I – Dawid Orzechowski – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Świdwinie
II – Dominika Macherowska – Zespół Placówek Oświatowych w Chociwlu
III – Alicja Dziedzic – Zespół Szkół w Moryniu
Wyróżnienia regulaminowe:
- Mikołaj Czarnocki – Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach
- Irmina Kraszewska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach
- Amelia Osos – Szkoła Podstawowa nr 6 w Świebodzinie
- Aleksandra Pietruszka – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Lipianach
- Adrianna Piorunowska – Szkoła Podstawowa im. ppor. Emilii Gierczak w Postominie
- Karina Sauk – Szkoła Podstawowa w Sownie
- Maciej Sawicz – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Trzygłowie
- Emilia Sęk – Szkoła Podstawowa w Czaplinku
- Malwina Spychalska – Publiczna szkoła Podstawowa nr 3 w Świdwinie
- Nikola Szcześniak – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie
Wyróżnienia indywidualne:
Marcel Tomaszek – Zespół Placówek Oświatowych w Chociwlu – NAGRODA DYREKTORA ODDZIAŁU POMORSKIEGO PIG-PIB
Szymon Gnat – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Wschowie – NAGRODA PRACOWNIKÓW ODDZIAŁU POMORSKIEGO PIG-PIB
Pola Dec – Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębnie – NAGRODA GEOLOGA POWIATOWEGO PANI DOROTY JAŃCZUK
Dobrochna Piaskowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczecinie – NAGRODA ZASTĘPCY DYREKTORA WYDZIAŁU GOSPODARKI KOMUNALNEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA PANI ALEKSANDRY CISZEWSKIEJ
Julia Klepacka – Szkoła Podstawowa w Tanowie – NAGRODA ZASTĘPCY DYREKTORA WYDZIAŁU GOSPODARKI KOMUNALNEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA PANA DARIUSZA MATEJSKIEGO
Magdalena Kotecka – Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach – NAGRODA DYREKTORA WYDZIAŁU GOSPODARKI KOMUNALNEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA PANA PAWŁA ADAMCZYKA
Franciszek Gąsiorek – Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach – NAGRODA ZASTĘPCY PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN PANA MARCINA PAWLICKIEGO
Laureaci konkursu wiedzy
uczniowie kl. VII szkół podstawowych i gimnazjów:
I – Alicja Piątkowska – szkoła Podstawowa nr 53 im. Fryderyka Chopina w Szczecinie
II – Magdalena Mikołajczyk – Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie
III – Filip Karpiński – Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim
wyróżnienie – Jędrzej Kleszcz – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie
wyróżnienie – Oliwia Chołodowska – Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim
wyróżnienie – Jan Ratajski – Szkoła Podstawowa nr 13/Gimnazjum nr 6 w Zielonej Górze
uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:
I – Natalia Ziembowska – Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie
II – Magdalena Stalka – Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema w Koszalinie
III – Sara Gromek – Zespół szkół Budowlanych im. Kazimierza wielkiego w Szczecinie
wyróżnienie – Anna Dykas - Zespół szkół Budowlanych im. Kazimierza wielkiego w Szczecinie
wyróżnienie – Dorian Podolski – Liceum Ogólnokształcące nr 6 w Szczecinie
wyróżnienie – Krystian Adamczak – III Liceum Ogólnokształcące im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Zielonej Górze
Szczegóły
dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:
dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie konkursu plastycznego
dla uczniów klas VII szkół podstawowych i gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych - w komunikacie konkursu wiedzy geologicznej
Ważne terminy konkursowe:
termin nadsyłania prac: 6 kwietnia 2018 r. (liczy się data stempla pocztowego)
ogłoszenie listy laureatów półfinałowych: do 7 maja 2018 r.
termin testu półfinałowego i uroczystości wręczenia nagród: 18 maja 2018 r.
wycieczka finałowa: 4-6 czerwca 2018 r.
Wszelkich informacji dotyczących półfinału udziela:
Agnieszka Strzelecka
tel.: 91 / 432 34 38
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prace należy nadsyłać pod adres:
Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
Oddział Pomorski
ul. Wieniawskiego 20, 71-130 Szczecin
z dopiskiem na kopercie – „KONKURS”