Szanowni Państwo!
Serdecznie dziękujemy za nadesłane prace. Z przyjemnością informujemy, że w tym roku otrzymaliśmy 431 prac plastycznych oraz 117 prac pisemnych.
KONKURS PLASTYCZNY
Na uroczystości półfinałowe zapraszamy następujących uczniów wraz z opiekunami:
Adamska Martyna - ZSO im. Edwarda Szylki w Ożarowie – Wilczak Anna
Baranowska Nela - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego w Tomaszowie Maz. – Młynarczyk Beata
Cedrowska Julia - Szkoła Podstawowa Nr 12 w Kielcach – Wyderska Agnieszka
Dziurewicz Julia - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbludowicach – Piwowarczyk Renata
Gardulska Aleksandra - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Zespole Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli - Soja-Sadowska Justyna
Gawlik Antonina - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach - Śledź Małgorzata
Grabka Daria - Szkoła Podstawowa nr 25 im. J. Makuszyńskiego w Kielcach – Domagała Jolanta
Grudzień Maria - Publ. Szkoła Podstawowa w Wymysłowie - Leszczyńska Magdalena
Jarosz Nikola - Szkoła Podstawowa Nr 12 w Kielcach – Wyderska Agnieszka
Karpacz Michał - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach - Śledź Małgorzata
Korczak Wioletta - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Pacanowie – Kseń Teresa
Kotlarz Magdalena - Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Połańcu – Durma Wojciech
Krypel Natalia - Publiczna Szkoła Podstawowa w Wymysłowie - Leszczyńska Magdalena
Krzak Katarzyna - Szkoła Podstawowa nr 25 im. J. Makuszyńskiego w Kielcach – Domagała Jolanta
Marzec Maja - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bodzentynie – Biskup Łukasz
Moszczyńska Julia - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Zespole Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli - Soja-Sadowska Justyna
Murawska Anna - Szkoła Podstawowa w Masłowie – Śledzik Barbara
Nalepa Julia - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Pacanowie – Kseń Teresa
Ozgowicz Anna - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Busku Zdroju - Wnuk-Spirowska Barbara /Polak-Redźko Urszula
Peliwo Małgorzata - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Końskich – Tkaczyk Maria
Pękała Nikola - ZSO im. Edwarda Szylki w Ożarowie - Wilczak Anna
Rusek Gabriela - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Pacanowie - Golonka Marta
Samson Wiktoria - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Zespole Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli - Soja-Sadowska Justyna
Saracen Wiktor - Publiczna Szkoła Podstawowa w Wymysłowie – Leszczyńska Magdalena
Stodulski Piotr – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Rawie Maz. – Dębska Anna
Supierz Emilia - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Zespole PlacówekOświatowych w Stadnickiej Woli - Soja-Sadowska Justyna
Szala Katarzyna - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim - Winiarska-Jóźwik Małgorzata
Szymański Michał - Szkoła Podstawowa nr 11 im. Św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim- Pająk Anna
Urbanek Nina - Szkoła Podstawowa nr 4 w Skierniewicach - Legięcki Paweł
Wierzbicka Laura - Szkoła Podstawowa nr 8 im. Wojska Polskiego w Kielcach – Michalec Magdalena
Wójcik Jakub - Szkoła Podstawowa Nr 12 w Kielcach– Wyderska Agnieszka
Zygan Filip - Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Chęcinach – Dąbrowska Ewa
KONKURS WIEDZY
Na test wiedzy zapraszamy następujących uczniów szkół ponadpodstawowych wraz z opiekunami:
Adamus Adrian – I Liceum Ogólnokształcące w Opocznie – Marzena Papis
Bańka Weronika – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Busku-Zdroju – Urszula Polak-Rećko
Bartosik Zuzanna – Zespół Szkół w Burzeninie – Małgorzata Wojtasik
Durlik Martyna – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Końskich – Jolanta Gad
Janik Justyna – Publiczna Szkoła Podstawowa w Busku-Zdroju - Urszula Polak-Rećko
Łuczyński Mikołaj – Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Malenieckiej – Wioletta Flejterska
Maziarczyk Martyna – II Licem Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli – Brygida Pluta-Maćkowska
Strzelczyk Michalina – Szkoła Podstawowa w Burzeninie – Małgorzata Wojtasik
Strzelec Julia – Szkoła Podstawowa Nr 5 w Skarżysku-Kamiennej – Katarzyna Śmigiel
Walkiewicz Mateusz – II Liceum Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli – Małgorzata Świtakowska
Zawisza Anna – Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Malenieckiej – Wioletta Flejterska
Żuber Weronika – I Liceum Ogólnokształcące w Kutnie – Aleksandra Kłosińska
Na uroczystość rozdania nagród zapraszamy również
Jakubowskiego Jakuba – II Liceum Ogólnokształcące w Końskich – Małgorzata Świtakowska
Aleksandra Zięba – I Liceum Ogólnokształcące w Opocznie – Marzena Papis
którego praca została wyróżniona pozaregulaminowo.
Ze wszystkimi opiekunami laureatów skontaktujemy się telefonicznie lub za pośrednictwem maila.
Na zakończenie pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim autorom i opiekunom prac nadesłanych na Konkurs.
Anna Mader, Ewelina Bąk