Szkolenie dla administracji geologcznej

Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy, w ramach realizacji projektu „Geologia Samorządowa: serwis informacyjno-edukacyjny PIG-PIB w zakresie geologii, górnictwa, ochrony środowiska, administracji i przepisów prawa” finansowanego ze środków NFOŚiGW, planuje w 2021 r. organizację warsztatów dla przedstawicieli administracji geologicznej.

Wzorem lat ubiegłych udział w warsztatach będzie bezpłatny. Po stronie uczestników – w przypadku organizacji warsztatów w trybie stacjonarnym lub hybrydowym - pozostaną ewentualne koszty dojazdu i zakwaterowania.

W celu realizacji przedsięwzięcia, mając na uwadze trwający okres pandemii, chcąc wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, uprzejmie prosimy o Państwa opinie i sugestie w zakresie organizacji spotkań warsztatowych.

Ankiety zostały wysłane do wszystkich geologów wojewódzkich i powiatowych oraz do osób zajmujących się sprawami związanymi z geologią w Starostwach Powiatowych i Urzędach Marszałkowskich (na adresy mailowe udostępnione w ramach prowadzonej przez PIB-PIB bazy teleadresowej administracji geologicznej). Wypełnienie ich pozwoli nam rozpoznać Państwa oczekiwania i umożliwi optymalny sposób organizacji wydarzenia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 500 162 004 lub 22 459 24 76