FORUM DYSKUSYJNE

 

 

Miło nam poinformować, że Forum Dyskusyjne dedykowane pracownikom samorządowej administracji geologicznej zostało już uruchomione.

Dostęp do Forum jest możliwy poprzez kliknięcie w czerwony prostokąt znajdujący się w prawym górnym rogu strony Geologii Samorządowej  lub bezpośrednio przez link forum.pgi.gov.pl/.

Forum Dyskusyjne funkcjonuje w ramach projektu: „Geologia Samorządowa serwis informacyjno-edukacyjny PIG-PIB w zakresie geologii, górnictwa, ochrona środowiska, administracji i przepisów prawa” i jest finansowane ze środków NFOŚiGW.

Wyrażamy nadzieję, że Forum Dyskusyjne będzie nie tylko miejscem wirtualnych spotkań dla pracowników samorządowej administracji geologicznej, ale także platformą wymiany doświadczeń zawodowych oraz aktywnej dyskusji dotyczącej zagadnień z zakresu geologii: począwszy od kwestii administracyjno-prawnych, w tym funkcjonowania administracji geologicznej, aż po zagadnienia środowiskowe.

Chcielibyśmy, aby Forum - będąc źródłem informacji przydatnych w wykonywaniu przez pracowników samorządowej administracji geologicznej codziennych obowiązków służbowych – jednocześnie umożliwiało nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów zawodowych z Koleżankami i Kolegami geologami i integrowało środowisko zawodowe.

Mając powyższe na względzie, na adresy mailowe pracowników samorządowej administracji geologicznej dostępne w bazie teleadresowej, rozesłane zostały maile z linkiem do aktywacji konta.

 

Informacja dla pracowników samorządowej administracji geologicznej:

W przypadku, gdyby mail z linkiem do założenia konta nie dotarł do Państwa, prosimy o kontakt za pośrednictwem

poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub telefonicznie: 22 459 23 44 lub 22 459 24 76 .