Warsztaty terenowe - Metody wierceń (poziom podstawowy) 18 i 19 maja 2023 r.

Jednodniowe warsztaty terenowe 

Metody wierceń - praktyczny przykład wiercenia obrotowego na płuczkę (poziom podstawowy)

 

Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy zaprasza pracowników samorządowej administracji geologicznej do udziału w jednodniowych warsztatach terenowych, które odbędą się w dniach 18 i 19 maja 2023 r. Udział pracowników administracji geologicznej jest bezpłatny.

W odpowiedzi na Państwa potrzeby warsztaty mają na celu przedstawienie: zagadnień prawnych związanych z robotami geologicznymi, charakterystykę metod wiercenia, główne zastosowania i najczęstsze błędy oraz prezentację osprzętu. Podczas spotkania odbędzie się pokaz wiercenia na płuczkę, jak również będzie możliwość omówienia ze specjalistami z PIG-PIB roli geologa nadzorującego prace terenowe.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie geologii samorządowej w zakładce Warsztaty - 2023.

 Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Osoby do kontaktu:

Joanna Krasuska 500 162 004,

Kamila Broda 22 459 23 34,

Maria Wojcieszak 22 459 22 96.

 

Warsztaty realizowane są w ramach projektu: „GEOLOGIA SAMORZĄDOWA serwis informacyjno-edukacyjny PIG-PIB w zakresie geologii, górnictwa, ochrony środowiska, administracji i przepisów prawa”, finansowanego przez NFOŚiGW.