3. FORUM PSG - zasoby geotermalne w Polsce

Zapraszamy na 3. Forum Państwowej Służby Geologicznej, które odbędzie się 30 czerwca w godz. 10:00 - 14:00 w formie online. Tematem Forum będzie potencjał i perspektywy wykorzystania zasobów geotermalnych w Polsce.

 970x430-crop-95-3-forum-psg-baner-main_copy.jpg

 

Forum PSG to cykl spotkań, podczas których prezentujemy wyniki prac realizowanych w Państwowym Instytucie Geologicznym – Państwowym Instytucie Badawczym (PIG-PIB) w ramach wypełniania zadań Państwowej Służby Geologicznej. Jeszcze nie tak dawno, bo 10 czerwca, mogliśmy uczestniczyć w 2. Forum PSG dotyczącym problemu osuwisk. Już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję Forum, na którym opowiemy o potencjale i perspektywach wykorzystania zasobów geotermalnych w Polsce. Wystąpią m.in. przedstawiciele Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a także eksperci PIG-BIP: mgr Ewa Filippovits, mgr inż. Dorota Lasek-Woroszkiewicz, mgr inż. Grzegorz Ryżyński, dr Mariusz Socha i mgr Jadwiga Stożek. Spotkanie będzie podzielone na dwa bloki tematyczne: pierwszy dotyczący geotermii klasycznej i drugi - niskotemperaturowej. Całość zwieńczona będzie panelem dyskusyjnym, na którym każdy z uczestników będzie mógł zadać pytanie naszym prelegentom.

3. Forum PSG odbędzie się w formie zdalnej. Link do wydarzenia zostanie wysłany do osób, które zarejestrują się poprzez formularz.

Szczegółowe informacje na temat forum >>LINK.