Konferencja międzynarodowa "Rola kryteriów geomorfologicznych w kartografii geologicznej Karpat: od analizy form rzeźby do reinterpretacji budowy geologicznej - nowe wyzwania"

Pobierz jako plik iCal
Od 16.09.2020 -  08:00
Do 19.09.2020 - 17:00
LOKALIZACJA 
Oddział Karpacki Państwowego Instytutu Geologicznego-PIB, ul. Skrzatów 1, Kraków
ORGANIZATORZY 
Oddział Karpacki Państwowego Instytutu Geologicznego-PIB

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji, której celem jest przedstawienie istotnej roli rozwoju budowy geologicznej w procesie kształtowania geomorfologii Karpat.

W oparciu o najnowsze wyniki badań naukowych zostaną przedstawione etapy rozwoju basenowo-tektonicznego orogenu Karpat oraz ich wpływ na rozwój obrazu geomorfologii Karpat. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi różnoskalowymi opracowaniami kartograficznymi z rejonu Karpat.

Do udziału w konferencji zapraszamy przede wszystkim młodych adeptów geologii, kartografii oraz geomorfologów i geografów fizycznych, a także doktorantów i studentów z polski i z krajów karpackich.

  pdf KOMUNIKAT 1 (964 KB)

PLANOWANY PROGRAM RAMOWY:

16 września 2020 r.

  • Sesja referatowo-posterowa (siedziba Oddziału Karpackiego PIG-PIB, ul. Skrzatów 1 w Krakowie)
  • Sesja terenowa (Karpaty Zewnętrzne, Gorlice - Nowy Sącz - rejon bieszczadzki)

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji ukaże się w komunikacie nr 2.

 

Konferencja jest organizowana w ramach projektu: Współpraca w zakresie kartografii geologicznej na przygranicznych regionach Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy, i jest dofinansowana ze środków NFOŚiGW.

logo nfos dofinansowanielogo1