Konkurs Warszawa

Witamy Państwa na stronie konkursowej Muzeum Geologicznego Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB w Warszawie,

organizującego etap półfinałowy konkursu dla województw:

podlaskiego, lubelskiego i mazowieckiego

Szczegóły

 

dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:

dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie konkursu plastycznego

dla uczniów klas VII szkół podstawowych i gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych - w komunikacie konkursu wiedzy geologicznej

 

 
Download this file (2018_Muzeum_Komunikat plastyczny.pdf)Komunikat konkursu plastycznego[0]1253 kB02.03.2018
Download this file (2018_Muzeum_Komunikat teoretyczny.pdf)Komunikat konkursu wiedzy[0]1225 kB02.03.2018

 

Ważne terminy konkursowe:

 

termin nadsyłania prac6 kwietnia 2018 r. (liczy się data stempla pocztowego)

ogłoszenie listy laureatów półfinałowych:  do 7 maja 2018 r.

termin testu półfinałowego i uroczystości wręczenia nagród:  maj 2018 r.

wycieczka finałowa:   4-6 czerwca 2018 r.

Wszelkich informacji dotyczących półfinału udzielają:

Michalina Ścibisz-Kosanowska

tel.: 22 / 45 92 717
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maria Andruszkiewicz-Gorzelak

tel.: 22 / 45 92 182
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prace należy nadsyłać pod adres:

Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
Muzeum Geologiczne

ul. Rakowiecka 4, 00-975 Warszawa

z dopiskiem na kopercie – „KONKURS”

 

Szkoły, od których otrzymaliśmy prace:

stan na 24.04.2018

PRACE PLASTYCZNE:

woj. lubelskie

•    Szkoła Podstawowa w Czerśli
•    Szkoła Podstawowa w Jakuszach
•    Szkoła Podstawowa nr 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie
•    Szkoła Podstawowa nr 39 w Lublinie
•    Szkoła Podstawowa im. ks. Tadeusza Leszczyńskiego w Mikłusach
•    Szkoła Podstawowa im. St. Żeromskiego w Nieledwi
•    Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Ortelu Książęcym Drugim
•    Szkoła Podstawowa w Paprotni
•    Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika nr 4 w Puławach
•    Szkoła Podstawowa w Sobolach
•    Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim
•    Szkoła Podstawowa w Ulanie-Majoracie
•    Stowarzyszenie "DRUKARNIA WYOBRAŹNI" w Zamościu
•    Osiedlowy Dom Kultury "OKRĄGLAK" w Zamościu

woj. mazowieckie
•    Szkoła Podstawowa w im. Fryderyka Chopina w Brochowie
•    Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Chylicach
•    Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Długosiodle
•    Szkoła Podstawowa przy Klinicznym Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym
•    Szkoła Podstawowa w Gończycach
•    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Legionowie
•    Szkoła Podstawowa nr 8 im. Warszawskiej Dywizji Piechoty w Legionowie
•    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach
•    Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Skargi w Milanówku
•    Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio w Mińsku Mazowieckim
•    Publiczna Szkoła Podstawowa  im. Kazimierza Stefanowicza w Myszyńcu
•    Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej
•    Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Nowym Dworze Mazowieckim
•    Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Przasnyszu
•    Szkoła Podstawowa w Ruskowie
•    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sobieniach- Jeziorach
•    Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w Warszawie
•    Szkoła Podstawowa nr 23 w Warszawie
•    Szkoła Podstawowa nr 34 im. Stanisława Dubois w Warszawie
•    Szkoła Podstawowa nr 42 w Warszawie
•    Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sándora Petöfiego w Warszawie
•    Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka" w Warszawie
•    Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie
•    Szkoła Podstawowa nr 353 im. Wielkich Odkrywców w Warszawie
•    Szkoła Podstawowa im. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich w Wólce Radzymińskiej
•    Publiczna Szkoła Podstawowa w Wykrocie
•    Szkoła Podstawowa im. 11 listopada w Żółwinie

woj. podlaskie
•    Szkoła Podstawowa w Sidrze
•    Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie
•    Szkoła Podstawowa im. H. Kołłątaja w Uhowie

PRACE PISEMNE:

Szkoła Podstawowa kl. VII/Gimnazjum
•    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana  Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
•    Gimnazjum nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju
•    Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie
•    Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi w Grodzisku Mazowieckim
•    Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Hołubli
•    Szkoła Podstawowa im. kpt. Józefa Kłopotowskiego w Jacowlanach
•    Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Karniewie
•    Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Karniewie
•    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krasnopolu
•    Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Latowiczu
•    XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego w Lublinie
•    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach
•    Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Skargi w Milanówku
•    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Stefanowicza w Myszyńcu
•    Szkoła Podstawowa w Paprotni
•    Stowarzyszenie Edukator w Łomży Szkoła Podstawowa w Romanowie
•    Szkoła Podstawowa w Sidrze
•    Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Ignacego Gilewskiego w Siemiatyczach
•    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce
•    Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich w Warszawie
•    Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka" z Oddziałami Gimnazjalnymi w Warszawie
•    Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie
•    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka w Warszawie
•    Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego w Warszawie
•    Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek w Warszawie
•    Gimnazjum nr 1 im. Zofii Nałkowskiej przy Zespole Szkół nr 1 w Wołominie
•    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Brata Zenona Żebrowskiego w  Wykrocie
•    Szkoła Podstawowa nr 4 w Wyszkowie
•    Szkoła Podstawowa nr 1  z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im. Filipa de Girarda w Żyrardowie

Szkoły ponadgimnazjalne
•    Technikum przy Zespole Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim
•    II Liceum Ogólnokształcące im.C.K.Norwida w Krasnymstawie
•    XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego w Lublinie
•    Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim
•    Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku
•    Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki  w Pruszkowie
•    Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Siemiatyczach
•    I Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Nałkowskiego  przy Zespole Szkół nr 1 w Wołominie