Witamy Państwa na stronie konkursowej Oddziału Geologii Morza Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB w Gdańsku,
organizującego etap półfinałowy konkursu dla województw:
pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego
Lista laureatów etapu półfinałowego
Konkurs plastyczny:
Brewczak Oliwia, Szkoła Podstawowa w Chruścielu
Cholewziński Kacper, Szkoła Podstawowa nr 46 im. UE w Bydgoszczy
Deputat Agata, Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu
Erazmus Kryspin, Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teodora Bolduna w Wejherowie
Filipkowska Wiktoria, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ełku
Gastecki Marcel, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pakości
Grodzicka Weronika, Szkoła Podstawowa w im. Mjr H. Sucharskiego Świątkach
Gurzyńska Julia, Zespół Szkół im. Wł. Jagiełły w Kurzętniku
Hercer Wiktoria, Szkoła Podstawowa nr 86 im. Jerzego Sampa w Gdańsku
Hoffmann Wiktoria, Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach
Komoń Kalina, Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Twardowskiego w Kozłowie
Kulesza Daria, Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w Nidzicy
Kwiatkowska Julia, Szkoła Podstawowa w Sicienku
Łukaszewski Olaf, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pakości
Piechowsk Wiktoria, Szkoła Podstawowa nr 6 w Olsztynie
Plenkiewicz Daria, Szkoła Podstawowa w Trzebielnie
Prais Piotr, Szkoła Podstawowa nr 6 w Olsztynie
Puchała Paulina, Szkoła Podstawowa im. Jana de la Salle w Gdańsku
Sadowska Wiktoria, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
Szlęzak Antonina, Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa
Szul Oliwia, Szkoła Podstawowa nr 6 w Olsztynie
Wiśniewska Ada, Szkoła Podstawowa nr 5 im. J.H. Derdowskiego w Chojnicach
Na test wiedzy zapraszamy:
kategoria młodsza
Chybel Agata, Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu
Jabłońska Olga, Zespół Szkół im. Wł. Jagiełły
Jankowski Igor, Szkoła Podstawowa w Lnianie
Kornacka Aleksandra, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie
Milz Aleksandra, Zespół Szkół im. Wł. Jagiełły
Rodzeń Laura, SS nr 1 w Kruszwicy im. Jana Kasprowicza
Sadzyński Igor, Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu
Salwowska Anna, Szkoła Podstawowa im. Ludzi Morza w Objeździe
Witkowski Kacper, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chalinie
kategoria starsza
Brzózka Józef, Ogólnokształcące Liceum Programów Indywidualnych
Iwaniec Anna, Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie
Krapkowska Marzena, I Liceum Ogólnokształcące im. H. Derdowskiego w Kartuzach
Lewandowska Natalia, I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy
Malicki Maciej, III LO im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu
Olender Tomasz, Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących nr 7 w Olsztynie
Ossowski Błażej, LO im. Bojowników o Polskość Warmii
Szlęzak Aleksander, V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
Wietrzykowski Michał, III LO im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu
Uroczystości półfinałowe odbędą się dnia 14 maja 2019 r. w siedzibie Oddziału Geologii Morza PIG-PIB w Gdańsku-Oliwie przy ul. Kościerskiej 5.
Laureatów konkursu plastycznego zapraszamy na godzinę 10.30,
natomiast laureatów konkursu wiedzy na godzinę 11.30.
Szczegóły
dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:
dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie o konkursie plastycznym
dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych - w komunikacie o konkursie wiedzy geologicznej
Ważne terminy konkursowe:
termin nadsyłania prac: 22 marca 2019 r. (liczy się data stempla pocztowego)
ogłoszenie listy laureatów półfinałowych: do 30 kwietnia 2019 r.
termin testu półfinałowego i uroczystości wręczenia nagród: 14 maja 2019 r.
wycieczka finałowa do Warszawy: 29 - 31 maja 2019 r.
Wszelkich informacji dotyczących półfinału udzielają:
Leszek Jurys
tel.: 58 / 554 29 09 w. 318
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anna Hrynowiecka
tel.: 58 / 554 29 09 w. 309
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prace należy nadsyłać na adres:
Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
Oddział Geologii Morza
ul. Kościerska 5, 80-328 Gdańsk
z dopiskiem na kopercie – „KONKURS”