Witamy Państwa na stronie konkursowej Muzeum Geologicznego Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB w Warszawie,
organizującego etap półfinałowy konkursu dla województw:
podlaskiego, lubelskiego i mazowieckiego
UWAGA!!! ZMIANIE ULEGA TERMIN UROCZYSTOŚCI PÓŁFINAŁOWEJ dla województw podlaskiego, lubelskiego i mazowieckiego.
Uroczystość odbędzie się w dniu 21 maja 2019 r. Przepraszamy za ewentualne związane z tą zmianą utrudnienia.
Lista laureatów etapu półfinałowego (kolejność alfabetyczna)
Szkoły podstawowe:
- Bartoszcze Marta, Szkoła Podstawowa w Niedrzwicy Kościelnej
- Bielawska Anna, Zespół Szkół nr 12 w Lublinie
- Biernat Matylda, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Długosiodle
- Boguska Aleksandra, Szkoła Podstawowa nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku
- Bułka Oliwia, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Nowym Dworze Mazowieckim
- Chmielewska Milena, Hajnowski Dom Kultury
- Chromińska Wiktoria, Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Mikłusach
- Czarnota Aleks, Szkoła Podstawowa nr 7 im. VII Obwodu "Obroża" AK w Legionowie
- Gajo Julia, Zespół Szkół w Kamionce
- Gałan Piotr, Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie
- Gałązka Dominika, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Długosiodle
- Grabowska Alicja, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Chorzelach
- Grzonek Magdalena, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Długosiodle
- Icińska Aleksandra, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Długosiodle
- Ignaczak Igor, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce
- Jaremko Maria, Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio w Mińsku Mazowieckim
- Kalinowska Kamila, Miejski Zespół Szkół SP Nr 2 im. M. Kopernika, Wysokie Mazowieckie
- Kamiński Filip, Szkoła Podstawowa nr 16 w Białymstoku
- Kołodziejek Edyta, Zespół Placówek Oświatowych w Leopoldowie
- Konopka Sandra, Zespół Placówek Oświatowych w Rykach
- Kuczyńska Lena, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Długosiodle
- Małmyszko Lena, Hajnowski Dom Kultury
- Mańka Bartłomiej, Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie
- Marchela Kinga, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie
- Matys Julita, Zespół Szkół im. Ks. J. Popiełuszki w Juchnowcu Górnym
- Mazurek Karolina, Szkoła Podstawowa nr 30 im Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie
- Mizielińska Patrycja, Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Żoliborz" w Warszawie
- Oponecka Wiktoria, Szkoła Podstawowa nr 7 im. VII Obwodu "Obroża" AK w Legionowie
- Pencak Oliwia, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Generała Wł. Sikorskiego w Chełmie
- Pietras Mikołaj, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Długosiodle
- Polak Aleksandra, Zespół Placówek Oświatowych w Rykach
- Polewczyk Julia, Szkoła Podstawowa im. W. Potockiego w Sękocinie
- Radecka Nina, Szkoła Podstawowa nr 373 w Warszawie
- Ramotowski Michał, Zespół Szkół im. Ks. J. Popiełuszki w Juchnowcu Górnym
- Rechlicz Borys, Szkoła Podstawowa nr 57 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie
- Rochmińska-Flaga Zuzanna, Szkoła Podstawowa Intergacyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie
- Rosińska Izabela, Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara "Rudego" w Warszawie
- Rusinowicz Anna, Hajnowski Dom Kultury
- Ruszkowska Zofia, Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR w Lublinie
- Rychel Jadwiga, Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie
- Samełko Kornelia, Gminy Ośrodek Kultury w Szepietowie
- Samorańska Maja, Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie
- Sawicka Zuzanna, Zespół Szkół w Michalowie
- Skorżańska Nina, Szkoła Podstawowa im.Ks Jana Twardowskiego w Chylicach
- Staszczak Marcin, Szkoła Podstawowa Intergacyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie
- Suchowiecka Edyta, Szkoła Podstawowa nr 7 im. VII Obwodu "Obroża" AK w Legionowie
- Sudoł Katarzyna, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
- Szczęsny Michał, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Grzegorza Piramowicza w Warszawie
- Szczygielska Julia, Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Mikłusach
- Trybuła Bartosz, Zespół Szkół nr 12 w Lublinie
- Tychlowiec Zuzanna, Zespół Szkół w Michalowie
- Wąsik Aleksander, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Europejczyk" w Lublinie
- Włostowska Magdalena, Gminy Ośrodek Kultury w Szepietowie
- Wojtkowska Weronika, Gminy Ośrodek Kultury w Szepietowie
- Zając Julia, Szkoła Podstawowa nr 30 im Króla Kazimierza Wielkiego Lublin
- Zdanowska Maria, Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Mikłusach
- Ziemnicka Julia, Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach
- Żaczek Oliwia, Zespół Placówek Oświatowych w Rykach
Konkurs wiedzy - poziom młodszy
Na test wiedzy zapraszamy:
- Eckert Jerzy, Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie
- Łukomski Jakub, Liceum Ogólnokształcące im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu
- Pejo Lena, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Gen Władysława Sikorskiego w Chełmie
- Siatka Milena, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Gen Władysława Sikorskiego w Chełmie
- Stalmach Kinga, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Garbatce-Letnisko
- Staniszewska Weronika, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krasnopolu
Na uroczystość wręczenia nagród zapraszamy również:
- Gnatowska Magdalena, Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Gzach
- Salak Weronika, Szkoła Podstawowa nr. 3 im. Ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu
- Włoczewska Marta, Szkoła Podstawowa nr. 3 im. Ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu
Konkurs wiedzy - poziom starszy:
Na test wiedzy zapraszamy:
- Bekasiewicz Weronika, Liceum Ogólnokształcące im Piotra Wysockiego w Warce
- Kobyłecka Natalia, Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie
- Sarba Antoni, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 2 im F.D. Kniaźnina w Puławach
- Stypułkowska Weronika, Liceum Ogólnokształcące im . KEN w Siemiatyczach
- Suchecka Wiktoria, Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
- Szaniawska Sylwia, Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie
Na uroczystość wręczenia nagród zapraszamy również:
- Baranowska Katarzyna, Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Augusta Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim
- Miszczak Jakub, Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
- Terebun Natalia, Liceum Ogólnokształcące im . KEN w Siemiatyczach
Szczegóły
dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:
dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie o konkursie plastycznym
dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych - w komunikacie o konkursie wiedzy geologicznej
Ważne terminy konkursowe:
termin nadsyłania prac: 15 marca 2019 r. (liczy się data stempla pocztowego)
ogłoszenie listy laureatów półfinałowych: do 30 kwietnia 2019 r.
termin testu półfinałowego i uroczystości wręczenia nagród: UWAGA!!! przełożony na 21 maja 2019 r.
wycieczka finałowa: 29 - 30 maja 2019 r.
Wszelkich informacji dotyczących półfinału udziela:
Maria Andruszkiewicz-Gorzelak
tel.: 22 / 45 92 182
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prace należy nadsyłać na adres:
Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
Muzeum Geologiczne
ul. Rakowiecka 4, 00-975 Warszawa
z dopiskiem na kopercie – „KONKURS”
Patronat:
Biebrzański Kampinoski Poleski Roztoczański Wigierski
Park Narodowy Park Narodowy Park Narodowy Park Narodowy Park Narodowy
Mazowiecki Zespół Zespół Lubelskich Park Krajobrazowy Suwalski
Parków Krajobrazowych Parków Krajobrazowych Puszczy Knyszyńskiej Park Krajobrazowy
Podlaski Kurator Oświaty Mazowiecki Kurator Oświaty Lubelski Kurator Oświaty