Newsletter Państwowej Służby Geologicznej Nr 3/2023

Drodzy Czytelnicy,

Już za niespełna dwa tygodnie - 29 marca 2023 r. w godz. 10.00-15.00 w formule on-line odbędzie się 6. Forum Państwowej Służby Geologicznej (PSG) pt. "Geologia Inżynierska – praktyczne wsparcie procesów inwestycyjnych".

Podczas Forum przedstawimy zadania realizowane przez PIG-PIB w zakresie pozyskiwania, przetwarzania, gromadzenia i udostępniania danych geologiczno-inżynierskich. Podpowiemy, kto powinien często korzystać z Bazy Danych Geologiczno-Inżynierskich, w której zgromadziliśmy ponad pół miliona danych. Będziemy rekomendować, jak skutecznie je wykorzystywać. Wskażemy dobre praktyki w dokumentowaniu geologiczno-inżynierskim, które umożliwiają optymalne rozpoznanie podłoża budowalnego, wybór lokalizacji inwestycji, a także zastosowanie odpowiednich rozwiązań technologicznych. Ponadto przedstawimy standardy geologiczne na potrzeby działań związanych z wdrażaniem geoBIM w Polsce.

Udział w Forum jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz rejestracyjny. Wszelkich informacji w sprawie Forum udziela Biuro Promocji i Komunikacji PIG-PIB (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; 22 45 92 724; 22 45 92 174).

Zachęcamy również do rejestracji udziału w innych nadchodzących konferencjach organizowanych przez Państwowy Instytut Geologiczny – PIB:

Szczegółowe informacje o kolejnych organizowanych przez nas wydarzeniach prześlemy Państwu wkrótce.

Zapraszamy do udziału!