Strona główna Konkurs plastyczny Konkurs wiedzy Komunikaty Regulamin Formularz zgłoszeniowy Wyniki
Wyniki finałów ogólnopolskiego konkursu "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro"
Konkurs plastyczny
I miejsce
Wojciech Dudek
Szkoła Podstawowa im. św. Królowej Jadwigi w Międzybrodziu Żywieckim, opiekun Katarzyna Buszydlik
II miejsce
Nina Byczkowska
Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Grzybka w Kokoszkowach, opiekun Joanna Gromiec
III miejsce
Patrycja Pędzich
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Długosiodle, opiekun Agata Pędzich
IV miejsce
Karolina Chrobot
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Świętego Jana Pawła II w Lesznie, opiekun Rafał Rutkiewicz
V miejsce
Emma Wójciak
Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Chabówce, opiekun Izabela Wójciak
VI miejsce
Wiktoria Pechcińska
Zespół Placówek Oświatowych w Dobrowodzie, opiekun Ewa Złotnik
VII miejsce
Luchezar Besarabov
Szkoła Podstawowa nr 11 w Szczecinie, opiekun Natalia Patan
Konkurs wiedzy - poziom szkół podstawowych
I miejsce
Mateusz Nowak
Szkoła Podstawowa nr 1 w Będzinie, opiekun Jacek Wąsowski
II miejsce
Jakub Liśkiewicz
Szkoła Podstawowa nr 48 im. gen. Józefa Hallera w Gdańsku, opiekun Justyna Raśkiewicz
III miejsce
Bartosz Zawadzki
Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Malenieckiej, opiekun Wioletta Flejterska
IV miejsce
Michał Kiciński
Szkoła Podstawowa w Koźminie, opiekun Tomasz Suleja
V miejsce
Piotr Augustyniak
Szkoła Podstawowa nr 7 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Legionowie, opiekun Monika Stasiuk
VI miejsce
Dawid Myrda
Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza wielkiego nr 4 w Nowym Targu, opiekun Anna Chabrzyk
VII miejsce
Anna Kozłowska
Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczecinie, opiekun Agnieszka Kozłowska
Konkurs wiedzy - poziom szkół podstawowych
I miejsce
Amelia Skrzypek
I LO im. M. Kopernika w Jarosławiu, opiekun Andrzej Bajan
II miejsce
Natalia Batóg
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich, opiekun Wioletta Flejterska
III miejsce
Adrian Sztuba
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Sompolnie, opiekun Adrianna Czarnecka-Przerwa
IV miejsce
Stanisław Fronczak
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie, opiekun Ewa Kuziela
V miejsce
Daria Madej
III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach, opiekun Danuta Bruździńska
VI miejsce
Jacek Jankowski
Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko w Rumii, opiekun Hanna Topolska
VII miejsce
Barbara Owsianka
Zespół Szkół Zawodowych PBO w Zielonej Górze, opiekun Małgorzata Chumińska
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Nagrody zostaną przesłane pocztą na adres szkoły.