Warsztaty "Aplikacje i portale mapowe PIG-PIB" dla samorządowej administracji geologicznej

Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy zaprasza pracowników samorządowej administracji geologicznej do udziału w warsztatach komputerowych pt.: „Aplikacje i portale mapowe PIG-PIB do obsługi geologicznych baz danych”.

Jednodniowe warsztaty odbywać się będą w następujących terminach:

  • 25 października 2022 r.

  • 26 października 2022 r.

Miejsce warsztatów

Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytucie Badawczy
ul. Rakowiecka 4, Warszawa
sala 15, budynek im. Józefa Morozewicza (Muzeum PIG-PIB).

Z uwagi na ograniczoną ilość sprzętu komputerowego w spotkaniu może uczestniczyć maksymalnie 20 osób. Zapisywanie na listę odbywa się według kolejności nadsyłanych zgłoszeń. W przypadku zapełnienia list na oba terminy, w miarę możliwości będziemy organizować kolejne warsztaty o tej samej tematyce, o czym zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie.

Udział w warsztatach potwierdzony zostanie imiennym certyfikatem.

  pdf Formularz zgłoszeniowy (96 KB) dostępny jest na stronie internetowej Geologia Samorządowa, w zakładce Warsztaty 2022. Wypełnione zgłoszenie prosimy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu

Joanna Krasuska
tel. 500 162 004; tel. 22 459 22 96
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maria Wojcieszak
tel. 22 459 22 96
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

pdf Formularz zgłoszeniowy (96 KB)

  pdf Program warsztatów

(532 KB)

sfinansowanie nfosigw

Warsztaty organizowane są w ramach realizowanego przez PIG-PIB projektu „GEOLOGIA SAMORZĄDOWA” serwis geoinformacyjny PIG-PIB w zakresie geologii, górnictwa, ochrony środowiska, administracji i przepisów prawa, który finansowany jest ze środków NFOŚiGW.