Konsultacje dotyczące warsztatów "Aspekty administracyjno-prawne i środowiskowe z zakresu hydrogeologii i ciepła Ziemi"

W ramach projektu "Geologia Samorządowa" odbędą w dniach 5-6 czerwca 2019 r. warsztaty dotyczące aspektów administracyjno-prawnych z zakresu hydrogeologii i ciepła Ziemi. W związku z powyższym prosimy o przesyłanie propozycji tematów lub zagadnień, które Państwa zdaniem powinny zostać przedstawione na w/w szkoleniu.


Propozycje prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 lutego 2019 r. Szczegółowe informacje o warsztatach zostaną zamieszczone w serwisie "Geologia Samorządowa" w komunikacie I, pod koniec lutego 2019 r. Zachęcamy do konsultacji, które umożliwią przygotowanie programu szkolenia, zgodnie z oczekiwaniami użytkowników serwisu "Geologia Samorządowa".

Portal "Geologia Samorządowa" służy przekazywaniu pracownikom administracji geologicznej informacji dotyczących geologii, górnictwa, ochrony środowiska oraz zmian w prawie branżowym (m.in. w ustawie Prawo geologiczne i górnicze). 

W ramach projektu organizowane są liczne warsztaty tematyczne. W ostatnich latach miały miejsce następujące wydarzenia: