Zapraszamy na konferencję „Od podnóża Tatr po brzeg Karpat - współczesne wyzwania kartografii geologicznej"

Jeszcze tylko kilka dni, do 5 września 2019 r., trwa rejestracja na konferencję naukowo - szkoleniową „Od podnóża Tatr po brzeg Karpat - współczesne wyzwania kartografii geologicznej", organizowaną przez Oddział Karpacki Państwowego Instytutu Geologicznego - Państwowego Instytutu Badawczego. W ramach konferencji odbędzie się sesja naukowa (17 września) oraz trzydniowa sesja terenowa (18, 19, 20 września).

Celem sesji terenowych jest zaprezentowanie odsłonięć geologicznych na terenie Karpat zewnętrznych i wewnętrznych, których utwory dokumentują procesy i zjawiska sedymentacyjne oraz tektoniczne pozwalające odtworzyć genezę górotworu Karpat.

Konferencja jest przeznaczona głównie dla geologów, kartografów, pracowników przedsiębiorstw geologicznych i firm naftowych. Szczególnie serdecznie zapraszamy młodych adeptów geologii oraz doktorantów i studentów.

  pdf KOMUNIKAT 3 (2.08 MB)

Rejestracja uczestników odbywa się za pomocą przesłania formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na numer 12 29013 88

  document FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (52 KB)

Miejscem wydarzenia będzie Oddział Karpacki Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB, ul. Skrzatów 1 w Krakowie. Uczestnicy sesji terenowej zostaną zakwaterowani w Hotelu Szczawnica Park Resort & SPA, ul. Główna 25 w Szczawnicy.

KONTAKT

dr Andrzej Szydło
Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
Oddział Karpacki
ul. Skrzatów 1
31-560 Kraków
tel. 12 29013 82
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PARTNER

esri polska emblem srgb

 

logo nfosgw dofinansowanie Konferencja jest organizowana w ramach projektu: Współpraca w zakresie kartografii geologicznej na przygranicznych regionach Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy, i jest dofinansowana ze środków NFOŚiGW.