Konsultacje dokumentu "Wytyczne wykonywania badań podłoża gruntowego na potrzeby budownictwa drogowego. Część 1"

Zapraszamy do składania uwag w ramach konsultacji, których celem jest zebranie Państwa opinii dotyczących projektu dokumentu "Wytyczne wykonywania badań podłoża gruntowego na potrzeby budownictwa drogowego. Część 1: Wytyczne badań podłoża budowlanego w drogownictwie".

Pozyskane informacje zostaną wykorzystane do przygotowania "Wytycznych...", który będą odpowiedzią na zapotrzebowanie środowisk zajmujących się badaniami podłoża budowlanego. Szerokie konsultacje umożliwią uszczegółowienie lub uzupełnienie problematyki, która tego wymaga, aby dokument był jak najbardziej przydatny dla uczestników procesu dokumentowania badań podłoża budowlanego.

Wszystkie przesyłane uwagi w terminie do 06.07.2018 r. będą bardzo cenne dla zespołu autorskiego, który opracował "Wytyczne..." oraz zostaną rozważone podczas przygotowania ostatecznej wersji dokumentu.

 Będziemy wdzięczni za wypełnienie formularza uwag i przesłanie go na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt dokumentu oraz formularz uwag można pobrać ze strony www.pgi.gov.pl/drogi/10725-uwaga-konsultacje.html

 wytyczne

Edyta Majer