Konkurs "Geologia w obiektywie"

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Geologia w obiektywie”, organizowanym przez Ministerstwo Środowiska. Konkurs ma na celu rozwój wiedzy o geologii i wzrost świadomości bogactwa geologicznego Polski.

 Prace można zgłaszać w trzech kategoriach:

  1. Geologia w polskim krajobrazie
  2. Polskie stanowiska geologiczne
  3. Okazy mineralogiczne i paleontologiczne w Polsce

Jedna fotografia może być zgłoszona tylko w jednej kategorii.  Prace można zgłaszać w technice cyfrowej albo analogowej.

Termin zgłaszania prac: 30 czerwca 2019 r.

Fotografię należy przesłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule maila wpisując: „Konkurs fotograficzny – Geologia w obiektywie 2019”. Dla każdej Fotografii należy oddzielnie wskazać wyraźnie jej tytuł, datę i miejsce wykonania, kategorię, w której zostaje zgłoszona, oraz opis Fotografii. Wskazanie wymaganych danych może nastąpić bezpośrednio w treści maila lub w załączonym oddzielnie pliku tekstowym, który wskazywać będzie jednoznacznie, do której Fotografii bądź do których Fotografii się odnosi.

Nagrody:

  • Nagroda główna w wysokości 1000 PLN
  • Nagroda za zajęcie I miejsca w danej kategorii w wysokości 500 PLN
  • Nagroda za zajęcie II miejsca w danej kategorii w wysokości 300 PLN
  • Nagroda za zajęcie III miejsca w danej kategorii w wysokości 200 PLN
  • W każdej z kategorii może zostać przyznana nagroda dodatkowa za wyróżnienie za wyróżnienie pracy - w wysokości 100 PLN

Regulamin oraz szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie:

www.gov.pl/web/srodowisko/geologia-w-obiektywie

 

konkurs geologia obiektywie plakat