Do Biegu Firmowego, gotowi, start!

Dwie drużyny złożone z dziesięciu pracowników Oddziału Dolnośląskiego reprezentowały Państwowy Instytut Geologiczny - PIB podczas 15 edycji charytatywnego Biegu Firmowego. Ideą tego wydarzenia jest szerzenie aktywności wśród pracowników firm, promowanie zdrowej rywalizacji oraz pomoc osobom potrzebującym. W związku z epidemią COVID-19 tegoroczna edycja odbyła się jako sztafeta wirtualna.

22 maja 2021 r. nasi pracownicy kolejny raz wzięli udział w charytatywnej imprezie Bieg Firmowy, razem z ponad 10 500 biegaczami z całej Polski.  Dochód z biegu przeznaczony jest na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest. 

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, każdy zawodnik startował osobno, w dowolnym miejscu, a jego czas rejestrowała specjalna aplikacja. W biegu brały udział 5-osobowe zespoły, a trasa każdego zawodnika wynosiła 5 km.

bieg firmowy 1

Pracownicy Oddziału Dolnośląskiego PIG-PIB startowali w Biegu Firmowym we Wrocławiu, Karpaczu i Lądku Zdroju. Na zdjęciu - część wrocławskiej ekipy, już po przebiegnięciu dystansu 5 km i otrzymaniu pamiątkowych medali

bieg firmowy3

Jedna z uczestniczek biegu, reprezentująca PIG-PIB w Lądku Zdroju

Gratulacje dla całej ekipy, która podjęła to wyzwanie! Za rok też pobiegniemy!