Raz, dwa, trzy - warszawiakiem jesteś Ty

logo warszawiak 15Muzeum Geologiczne zaprasza do wzięcia udziału we wspaniałej grze, w trakcie której rodziny z dziećmi będą mogły odwiedzać muzea, rozwiązywać łamigłówki i poznawać tajemnice związane z historią stolicy. Start 20 czerwca!

 

 

 

Raz, dwa, trzy – warszawiakiem jesteś Ty to międzymuzealna gra terenowa organizowana z inicjatywy Muzeum Powstania Warszawskiego. Już po raz piąty w czasie wakacji rodziny z dziećmi będą mogły rozwiązywać łamigłówki i poznawać tajemnice związane z historią Warszawy.

 

W tym roku uczestnicy zabawy ruszą na wspólną przygodę śladami najbardziej pomysłowych i przedsiębiorczych mieszkańców stolicy i z pewnością przekonają się, że warszawiak potrafi.

 

Do zabawy przyłączyło się ponad 20 warszawskich placówek muzealnych, w tym Muzeum Geologiczne PIG-PIB. Weź udział i Ty!

 

Na tych, którzy w czasie wakacji odwiedzą 8 warszawskich placówek muzealnych i poprawnie rozwiążą przygotowane przez nie zagadki czekają nagrody.

 

warszawiak 2015

 

Reguły gry i karty zadań znajdują się na stronie

www.razdwatrzywarszawiak.pl

 

Zabawa rusza 20 czerwca i potrwa do 6 września 2015 r.

 

Zapraszamy do odwiedzenia Muzeum Geologicznego PIG-PIB!

ul. Rakowiecka 4

00-975 Warszawa

Wstęp wolny!

 

Godziny otwarcia

poniedziałek–piątek – 09:00-15:00

sobota – nieczynne

niedziela – 10:00-14:00

 

KONTAKT

Izabela Olczak-Dusseldorp

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Na wspólną przygodę zaprasza Muzeum Powstania Warszawskiego oraz współorganizatorzy:

Dom Spotkań z Historią, Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy,Korczakianum – pracownia naukowa Muzeum Warszawy, Miejski Ogród Zoologiczny, Muzeum Gazownictwa, Muzeum Geologiczne PIG-PIB, Muzeum Historii Polski, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Muzeum Historyczne w Legionowie, Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, Muzeum Kolejnictwa, Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa, Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie, Muzeum Narodowe, Muzeum Niepodległości, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Muzeum Ziemi PAN, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, Przystanek Historia – Centrum Edukacyjne IPN im. Janusza Kurtyki, Towarzystwo Ubezpieczeń Prudential oraz Zamek Królewski w Warszawie.