Szanowni Państwo!

Z przyjemnością podajemy wyniki finału regionalnego w Kielcach:

KONKURS PLASTYCZNY

I miejsce

Piotrowska Julia - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Stefana Artwińskiego w Kielcach – Magdalena Leszczyńska

II miejsce

Walkiewicz Marcel – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Łowiczu – Aneta Kędziora

III miejsce

Supierz Zuzanna – Szkoła Podstawowa w Kapałowie – Kazimierz Relidzyński

Wyróżnienia:

Adwent Emilia – Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mąchocicach Kapitulnych – Barbara Śledzik

Garstka Izabela – Szkoła im. Kornela Makuszyńskiego w Pacanowie – Teresa Kseń

Jakubowski Franciszek – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Łowiczu– Aneta Kędziora

Kwiecień Maciej – Zespół Placówek Oświatowych w Nagłowicach – Mariola Kaczmarek

Maj Nikolina – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Grzegorzewskiej w Skierniewicach – Agnieszka Czarnota

Majewska Dominika - Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki w Skierniewicach – Wojciech Frączek

Migaszewski Jan – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Stefana Artwińskiego w Kielcach - Magdalena Leszczyńska

Mikołajczyk Zofia – Szkoła Podstawowa nr 172 im. Stefana Banacha w Łodzi – Błażej Bartosik

Puchała Julia – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Stefana Artwińskiego w Kielcach – Magdalena Leszczyńska

Sidoruk Izabela – Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki w Skierniewicach – Wojciech Frączek

 

Nagrody sponsorowane w konkursie plastycznym

Cichoń Oliwia – Szkoła Podstawowa im. M. Reja w Nagłowicach – Mariola Kaczmarek

Hübner Ewa – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Stefana Artwińskiego w Kielcach – Magdalena Leszczyńska

Piotrowska Natalia – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Stefana Artwińskiego w Kielcach – Magdalena Leszczyńska

Rzęsa Lena – Szkoła Podstawowa nr 4 w Sandomierzu – Agnieszka Modras

Wudarczyk Daria – Szkoła Podstawowa w Kapałowie – Kazimierz Relidzyński

 

KONKURS WIEDZY

Poziom podstawowy:

I miejsce

Batóg Natalia - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Rudzie Malenieckiej – Wioletta Flejterska

II miejsce

Jarosz Nikola - Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bohaterów Westerplatte w Kielcach – Agnieszka Wyderska

III miejsce

Chmielowiec Karol - Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Połańcu – Wojciech Durma

Wyróżnienia:

Pawlak Marianna - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Bychlewie – Szmidt Zofia

Pieprzowska Karolina - Szkoła Podstawowa nr 8 w Zgierzu – Karolina Balicka

Walczak Wiktoria - Szkoła Podstawowa im. Stanisława Jachowicza w Leśmierzu – Katarzyna Ogonowska-Łukasiewicz

 

Poziom ponadpodstawowy:

I miejsce

Juda Julia - I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Busku-Zdroju – Krzysztof Czerwiński

II miejsce

Doroba Nikodem - I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi – Mateusz Gański

III miejsce

Zawadzki Szymon - II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Końskich – Wioletta Flejterska

Wyróżnienia:

Makuch Weronika - I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Busku-Zdroju – Krzysztof Czerwiński

Orzechowski Michał - Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata w Łodzi – Barbara Dzięcioł-Kurczoba

Tutak Adam - I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Busku-Zdroju – Krzysztof Czerwiński

 

Nagrody sponsorowane w konkursie wiedzy

Ilska Nela - II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Końskich – Wioletta Flejterska

Pawłowski Marcel - Zespół Szkół w Burzeninie – Tomasz Pawlak

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 

Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękujemy za nadesłane prace. Z przyjemnością informujemy, że w tym roku otrzymaliśmy 100 prac plastycznych oraz 49 prac pisemnych.

Listy laureatów podane są w porządku alfabetycznym.

logo okSzanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż w tym roku odbędzie się  XXIII edycja konkursu geologiczno-środowiskowego Nasza Ziemia – środowisko geologiczne wczoraj, dziś i jutro pod hasłem „Energia drzemiąca w skałach”.

Jest to konkurs adresowany do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych (konkurs plastyczny) oraz klas VII-VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych (konkurs wiedzy).

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością podajemy wyniki finału regionalnego w Kielcach:

 

KONKURS PLASTYCZNY

I MIEJSCE

Klasa Karol Szkoła Podstawowa im. Jednostki Ziemi Kieleckiej w Mierzawie - Równicka Joanna

II MIEJSCE

Szelągowska Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 172 w Łodzi – Bartosik Błażej

III MIEJSCE

Radek  Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 4 w Skierniewicach – Legięcki Paweł