Konkurs geologiczno - środowiskowy 2022

logo okSzanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż w tym roku odbędzie się  XXIII edycja konkursu geologiczno-środowiskowego Nasza Ziemia – środowisko geologiczne wczoraj, dziś i jutro pod hasłem „Energia drzemiąca w skałach”.

Jest to konkurs adresowany do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych (konkurs plastyczny) oraz klas VII-VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych (konkurs wiedzy).

 ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W XXIII  EDYCJI KONKURSU

UWAGA! Ważna zmiana w stosunku do poprzednich edycji Konkursu:

Udział w Konkursie zgłaszamy wyłącznie poprzez wypełnienie formularza online, do którego załączamy skan lub PDF (w przypadku prac pisemnych) pracy konkursowej. Formularz dostępny jest pod adresem: https://www.pgi.gov.pl/konkurs-geologiczny-2022/formularz   

lub na stronie Konkursu: http://konkurs.pgi.gov.pl.

Udział w Konkursie można zgłaszać do dnia 1.04.2022 r.

 

Tematy prac znajdą Państwo w zamieszczonych komunikatach.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://konkurs.pgi.gov.pl.

Szczegółowe informacje dostępne są również na stronach internetowych http://kielce.pgi.gov.pl (zakładka „konkurs geologiczny”) i  http://konkurs.pgi.gov.pl oraz u Organizatorów:

Ewelina Bąk

tel. (41) 361 25 37 wew. 234

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Mader

tel. (41) 361 25 37 wew.206

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.