Wyniki półfinału w Kielcach
Szanowni Państwo,
Serdecznie dziękujemy za nadesłane prace. Z przyjemnością informujemy, że w tym roku otrzymaliśmy 295 prac plastycznych oraz 67 prac pisemnych w tym 49 na poziomie gimnazjalnym i 18 na poziomie ponadgimnazjalnym.
Prace plastyczne zostały wykonane różnymi technikami i reprezentowały bardzo wysoki poziom, przez co wybór najlepszych był niezwykle trudny. Nieoceniona okazała się pomoc naszego, wieloletniego konsultanta ds. plastyki Pani Agnieszki Bartoszak. Dominującymi motywami były: pterodaktyle, ważki, archeopteryksy i nietoperze.
Wśród uczestników konkursu na poziomie ponadpodstawowym dominował temat 1. Ważnym kryterium, przy ocenie prac pisemnych, była ich samodzielność.
Laureaci półfinału w Kielcach:
KONKURS PLASTYCZNY
Na uroczystości półfinałowe zapraszamy następujących uczniów wraz z opiekunami:
Wiktor Ślęzak - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czostkowie - Anna Lechowicz
Amelia Kuchnecka - Samorządowa Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kazimierzy Wielkiej - Róża Ryczek
Andrzej Chanc - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kielcach - Elżbieta Moskwa
Anna Cebula - Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach - Dorota Sępioł-Skóra
Martyna Sadowska - Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach - Dorota Sępioł-Skóra
Marta Krzyszkowska - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach - Małgorzata Śledź
Zuzanna Siekańska - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach - Małgorzata Śledź
Natalia Snopek - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 26 Szkoła Podstawowa Nr 9 w Kielcach - Jolanta Szymak
Wiktoria Cedro - Szkoła Podstawowa Nr 22 im. Generała St. Maczka w Kielcach - Emilia Bogawska
Justyna Boniatowska - Szkoła Podstawowa im. Gen. Antoniego Hedy ps. "Szary" w Kowali - Katarzyna Pabian
Ewa Bugajska -Szkoła Podstawowa im. Gen. Antoniego Hedy ps. "Szary" w Kowali - Katarzyna Pabian
Jakub Zegadło - Szkoła Podstawowa im. Gen. Antoniego Hedy ps. "Szary" w Kowali - Katarzyna Pabian
Zuzanna Litwin - Szkoła Podstawowa im. Gen. Antoniego Hedy ps. "Szary" w Kowali - Katarzyna Pabian
Oliwia Panas - Szkoła Podstawowa im. Gen. Antoniego Hedy ps. "Szary" w Kowali - Katarzyna Pabian
Katarzyna Przygodzka - Szkoła Podstawowa im. Gen. Antoniego Hedy ps. "Szary" w Kowali - Katarzyna Pabian
Mateusz Szymkiewicz - Szkoła Podstawowa im. Gen. Antoniego Hedy ps. "Szary" w Kowali - Katarzyna Pabian
Jakub Klimczak - Szkoła Podstawowa Nr 33 im. S. Kopcińskiego w Łodzi - Katarzyna Muszyńska-Rećko
Zuzanna Kasprzycka - Szkoła Podstawowa Nr 38 w Łodzi - Ewa Kosińska
Anna Świercz - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łopusznie - Roman Gad
Bartosz Tarkowski - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łopusznie - Roman Gad
Julia Rowińska - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łopusznie - Roman Gad
Maja Janik - Szkoła Podstawowa w Masłowie - Anna Trzcińska
Katarzyna Lato - Szkoła Podstawowa im. M. Reja w Nagłowicach - Anna Lato
Gabriela Gocoł - Publiczna Szkła Podstawowa im. T. Kościuszki w Połańcu - Wojciech Durma
Amelia Domagała - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Kitowicza w Rzeczycy - Grażyna Miniak
Aleksandra Gil - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Stadnickiej Woli - Justyna Soja-Sadowska
Mateusz Walkiewicz - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Stadnickiej Woli - Justyna Soja-Sadowska
Katarzyna Kowalska - Zespół Szkół Publicznych w Szewnej - Barbara Smoleń
Amelia Kubiak - Szkoła Podstawowa w miejscowości Szczyt - Aldona Pietrusiak
Julia Jatczak - Szkoła Podstawowa w miejscowości Szczyt - Aldona Pietrusiak
Oliwia Stępniak - Szkoła Podstawowa w miejscowości Szczyt - Aldona Pietrusiak
Natalia Gałecka - Szkoła Podstawowa Nr 14 w Tomaszowie Mazowieckim - Mirosława Płacheta
Oliwia Piotrowska - Szkoła Podstawowa Nr 14 w Tomaszowie Mazowieckim - Mirosława Płacheta
Aleksandra Kokosa - Instytucja Kultury Zamek Krzyżtopór w miejscowości Ujazd - Wioletta Kargulewicz
Kacper Delegiewicz - Szkoła Podstawowa w Wymysłowie - Magdalena Leszczyńska
Emilia Stępień -Szkoła Podstawowa w Wymysłowie - Magdalena Leszczyńska
Informacja o zajętym miejscu podana zostanie podczas wręczenia nagród na uroczystości półfinałowej.
KONKURS WIEDZY
Na test wiedzy zapraszamy następujących uczniów szkół ponadpodstawowych wraz z opiekunami:
Kamila Flejterska - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Rudzie Malenieckiej - Wioletta Flejterska
Agnieszka Kijewska - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Rudzie Malenieckiej - Wioletta Flejterska
Marcelina Furmańska - Publiczne Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iwaniskach - Elżbieta Madej
Filip Grzyb - Publiczne Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iwaniskach - Elżbieta Madej
Paweł Niziałek - Publiczne Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iwaniskach - Elżbieta Madej
Adrian Szczepański - Publiczne Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iwaniskach - Elżbieta Madej
Justyna Wiktorowicz - Gimnazjum Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie - Jarosław Bednarczyk
Wiktoria Czapla - Samorządowe Gimnazjum w Podgajach - Ewa Podsiadło
Oliwia Nowakowska - Gimnazjum w Burzeninie - Małgorzata Wojtasiak - rezygnacja!
Patrycja Świercz - II LO im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli - Brygida Pluta-Maćkowska
Daniel Ślusarczyk - II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich - Jolanta Gad
Aleksandra Lichwała - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu - Anna Steckiewicz
Uwaga: W związku z rezygnacją uczennicy Oliwii Nowakowskiej z udziału w teście wiedzy geologicznej, jej miejsce zajmie Paweł Piotrowski, którego praca uzyskała najwięcej punktów wśród prac nagrodzonych poza konkursem.
Paweł Piotrowski - Technikum Chemiczne w Kielcach - Jarosław Adach
Podczas uroczystości półfinałowej odbędzie się test, którego wyniki zadecydują o zajętym miejscu.
Na uroczystość rozdania nagród zapraszamy dodatkowo niżej wymienionych uczniów, których prace zostały wyróżnione pozaregulaminowo.
Weronika Nartowska - Publiczne Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iwaniskach - Elżbieta Madej
Mateusz Basiak - Gimnazjum Nr 1 im. KazimierzaWielkiego w Radoszycach - Kazimierz Relidzyński
Sandra Wach - Gimnazjum Nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim - Bożena Serafin
Kamila Musiał - Zespół Placówek Oświatowych Nr 1w Busku Zdroju – Ewa Czerwińska
Wiktoria Kuleta - Gimnazjum Nr 1 im. Kacpra Fodygi w Chęcinach - Urszula Orkisz-Wiącek
Sławomir Kwiatkowski - LO im. S. Żeromskiego w Opocznie - Marzena Papis
Ze wszystkimi opiekunami laureatów skontaktujemy się telefonicznie lub za pośrednictwem maila. Do wszystkich wyślemy oficjalne zaproszenia na uroczystość półfinałową.
Na zakończenie pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim autorom i opiekunom prac nadesłanych na Konkurs.