Zapraszamy do konsultacji Wytycznych wykonywania badań podłoża gruntowego

Trwają konsultacje projektu dokumentu: Wytyczne wykonywania badań podłoża gruntowego na potrzeby budownictwa drogowego. Część 2: Wytyczne do oceny stateczności skarp nasypów i wykopów w szczególnych warunkach geologiczno-inżynierskich, a także przy wykonywaniu budowli drogowych na terenach górniczych. Zapraszamy do składania uwag.

Pozyskane informacje zostaną wykorzystane do przygotowania "Wytycznych...", które będą odpowiedzią na zapotrzebowanie środowisk zajmujących się badaniami podłoża budowlanego. Szerokie konsultacje umożliwią uszczegółowienie lub uzupełnienie problematyki, która tego wymaga, aby dokument był jak najbardziej przydatny dla uczestników procesu dokumentowania badań podłoża budowlanego.

Uwagi prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 20 lipca 2018 r. na załączonym formularzu. Uwagi przesłane w innej formie nie będą analizowane.

Wszystkie przesyłane uwagi będą bardzo cenne dla zespołu autorskiego, który opracował "Wytyczne..." oraz zostaną rozważone podczas przygotowania ostatecznej wersji dokumentu. "Wytyczne..."  zostały opracowane przez zespół autorski reprezentujący Akademię Górniczo-Hutniczą im. S. Staszica w Krakowie.

Więcej informacji o projekcie: Nowoczesne metody rozpoznania podłoża gruntowego w drogownictwie

 

Pobierz:

Formularz uwag

Zobacz:

Wytyczne wykonywania badań podłoża gruntowego na potrzeby budownictwa drogowego. Część 2: Wytyczne do oceny stateczności skarp nasypów i wykopów w szczególnych warunkach geologiczno-inżynierskich, a także przy wykonywaniu budowli drogowych na terenach górniczych