Zapraszamy na Forum państwowej służby geologicznej oraz Forum państwowej służby hydrogeologicznej

Zapraszamy do udziału w Forum państwowej służby geologicznej oraz Forum państwowej służby hydrogeologicznej, które odbędą się w dniu 14 listopada 2019 r. w Gdańsku. W ten sposób chcemy zapoczątkować nowy cykl spotkań, podczas których zaprezentujemy wyniki prac prowadzonych przez Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy (PIG-PIB) pełniący funkcję obu służb. 

Forum skierowane jest w znacznej mierze do przedstawicieli administracji geologicznej. Wspomaganie jej działalności rzetelną informacją geologiczną jest powinnością i misją naszego Instytutu.

Pierwsze spotkania odbędą się w siedzibie Oddziału Geologii Morza PIG-PIB w Gdańsku (ul. Kościerska 5). Podczas Forum zaprezentujemy wyniki badań geologicznych prowadzonych w obrębie polskich obszarów morskich i strefy brzegowej Bałtyku, które są domeną gdańskiego oddziału PIG-PIB. Szeroko przedstawimy również zagadnienia praktyczne wynikające z prowadzenia badań geologicznych i hydrogeologicznych w regionie pomorskim. Po wystąpieniach prelegentów planowana jest dyskusja.

Zależy nam, by Forum służb stało się okazją nie tylko do prezentacji naszych działań i rezultatów badań, ale także do wymiany doświadczeń oraz do nawiązania porozumienia i współpracy między PIG-PIB a podmiotami zainteresowanymi danymi wytwarzanymi i gromadzonymi przez Instytut.

Udział w Forum jest bezpłatny. Ze względów organizacyjnych konieczne jest przesłanie deklaracji udziału emailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 8 listopada 2019 r. Liczba miejsc jest ograniczona – o udziale w Forum decyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkich informacji udziela Sekcja ds. Komunikacji i Promocji; tel. 22 45 92 174; 691 702 049.

  pdf ZAPROSZENIE NA FORUM PSG PSH (580 KB)

 

  pdf PROGRAM FORUM PSG PSH (592 KB)

 

Serdecznie zapraszamy do Gdańska!