Zmiana terminu konferencji "Rola kryteriów geomorfologicznych w kartografii geologicznej Karpat: od analizy form rzeźby do reinterpretacji budowy geologicznej - nowe wyzwania"

Informujemy, że Konferencja międzynarodowa "Rola kryteriów geomorfologicznych w kartografii geologicznej Karpat: od analizy form rzeźby do reinterpretacji budowy geologicznej - nowe wyzwania", która miała odbyć się w dniach 16-19 września 2020 roku w Oddziale Karpackim PIG-PIB Krakowie, została przełożona na 2021 rok.

Powodem zmiany terminu jest trwające zagrożenie epidemiczne spowodowane Covid-19 i troska Organizatorów o bezpieczeństwo i zdrowie Uczestników konferencji. Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu będą informowane o szczegółach z odpowiednim wyprzedzeniem. Organizatorzy wyrażają również nadzieję, że decyzja o zmianie terminu konferencji spotka się ze zrozumieniem uczestników.

Celem Konferencji międzynarodowej "Rola kryteriów geomorfologicznych w kartografii geologicznej Karpat: od analizy form rzeźby do reinterpretacji budowy geologicznej - nowe wyzwania"  jest przedstawienie istotnej roli rozwoju budowy geologicznej w procesie kształtowania geomorfologii Karpat. W oparciu o najnowsze wyniki badań naukowych zostaną przedstawione etapy rozwoju basenowo-tektonicznego orogenu Karpat oraz ich wpływ na rozwój obrazu geomorfologii Karpat. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi różnoskalowymi opracowaniami kartograficznymi z rejonu Karpat. 

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konferencja jest organizowana w ramach projektu pn. "Współpraca w zakresie kartografii geologicznej na przygranicznych regionach Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy" i jest dofinansowana ze środków NFOŚiGW.

logo narodowego funduszu ochrony środowiska i gospodarki wodnej dofinansowanielogo projektu