Praktyczna wiedza ma sens. Zapraszamy na staż!

Zapraszamy studentów i absolwentów na praktyki studenckie i staże absolwenckie, które umożliwią intensywny rozwój i zdobycie cennego doświadczenia.

Kiedy można się zgłosić?

Zapraszamy do kontaktu z nami przez cały rok.

Gdzie odbywają się staże?

W siedzibach Instytutu w Warszawie oraz oddziałach regionalnych w Kielcach, Krakowie, Sosnowcu, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku.

Kto może aplikować?

Przede wszystkim studenci i absolwenci (studiów II stopnia), takich kierunków jak: Nauki o Ziemi, Geografia i Geologia, Geologia Geofizyki i Ochrony Środowiska itp.

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV wraz z pismem przewodnim i upoważnieniem do przetwarzania danych osobowych o następującej treści:

"Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przez Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy, do celów realizacji STAŻU/PRAKTYKI w PIG-PIB w okresie procesu związanego z przygotowaniem stażu/praktyki, w trakcie jej trwania i archiwizacji po jego zakończeniu w okresie przewidzianym w Kodeksie Pracy."

Jak uzyskać więcej informacji?

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: (+48) 22 459 2789

Czego możesz oczekiwać po praktyce/stażu?

Studenci zapoznają się z charakterem pracy w Instytucie, nabędą nowe, praktyczne umiejętności – zarówno te związane z zawodem, jak i interpersonalne, komunikacyjne.

Praktyka/Staż ma umożliwić studentom zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych pod okiem najwyższej klasy specjalistów PIG-PIB.

Zapraszamy!