Zapraszamy do udziału w Grze Miejskiej "Mokotowskie oblicza geologii"

Zapraszamy do udziału w grze edukacyjnej "Mokotowskie oblicza geologii". Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 17 października 2021 r. w godzinach 10.00 -  14.30 na terenie Mokotowa, jednej z dzielnic miasta stołecznego Warszawy. Udział w grze jest bezpłatny, a jej organizatorem jest Państwowy Instytut Geologiczny - PIB.

Gra Miejska polega na odnalezieniu wszystkich punktów zaplanowanych przez organizatora i wykonaniu ośmiu zadań wyznaczonych dla każdego z nich. Zabawa przeznaczona jest dla osób w każdym wieku, z zastrzeżeniem iż w każdym zespole musi znajdować się przynajmniej jedna osoba pełnoletnia, pełniąca rolę opiekuna grupy. 

Gra rozpocznie się na Placu Unii Lubelskiej, przy skrzyżowaniu ul. Puławskiej i Tadeusza Boya-Żeleńskiego, a zakończy w Muzeum Geologicznym PIG-PIB przy ul. Rakowieckiej 4 (wejście od ul. Wiśniowej).

Zapisy na wydarzenie prowadzone są przez Internet. Zgłoszenia należy przesyłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 15 października (piątek) o godz. 16:00.

Dla uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody!

regulamin gry miejskiej oblicza geologii

Regulamin Gry Miejskiej

Zapraszamy do gry i życzymy udanej zabawy!

logotyp nfosigw

Gra Miejska została zorganizowana w ramach projektu pn. „Upowszechnianie wiedzy o geologii, górnictwie i ochronie georóżnorodności” i sfinansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.