Żegnamy Tomka Krajczyńskiego, wieloletniego pracownika PIG-PIB

znicz

 

Z głębokim smutkiem, żalem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Tomasza Bogdana Krajczyńskiego – wieloletniego pracownika Państwowego Instytutu Geologicznego. Tomek zmarł 16 lutego 2023 r. w wieku 50 lat.

Z wykształcenia geolog, realizował zadania informatyczne, polegające przede wszystkim na tworzeniu i prowadzeniu stron internetowych. Bardzo dobrze rozumiał też złożoność problematyki geologicznej i wynikający z niej stopień komplikacji jej internetowej prezentacji.

Tomek zawsze podchodził profesjonalnie do swoich obowiązków zawodowych. Samodzielnie inicjował i realizował szereg zadań, doskonale odnajdywał się także w pracy zespołowej. Bardzo często uśmiechnięty, zarażał pozytywną energią.

Tomek był również osobą pełną pasji w życiu prywatnym. Dla wielu z nas był nie tylko współpracownikiem, ale też dobrym kolegą, na którym zawsze można było polegać. Takim Go zapamiętamy.

Tomku, będzie nam Ciebie bardzo brakowało.

Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia składają: Dyrekcja i Pracownicy Państwowego Instytutu Geologicznego – PIB.

Msza Święta żałobna odbędzie się 23 lutego o godzinie 10.00 w Domu Pogrzebowym (sala A) na Cmentarzu Komunalnym Północnym, ul. Kazimierza Wóycickiego 14 w Warszawie.

Tomek we wspomnieniach kolegi z pracy