Zapraszamy na 2. Kongres „Nauka dla społeczeństwa”

Od niedzieli do poniedziałku (9-10 czerwca 2024 r.) potrwa 2 Kongres „Nauka dla społeczeństwa”. Hasło tegorocznego Kongresu brzmi: „Tak nauka w Polsce wpływa na życie każdego Polaka”. Głównym celem wydarzenia jest intensywna promocja osiągnięć naukowych, które mają zasadniczy lub znaczący wpływ na poziom życia i rozwój współczesnego społeczeństwa.

Kongres odbywać się będzie na terenie Politechniki Warszawskiej i Światowego Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu.

Na liście instytucji, które będą prezentować się na terenie Politechniki Warszawskiej jest Państwowy Instytut Geologiczny-PIB. Zapraszamy na nasze stoisko, na którym pokażemy wyniki prowadzonych badań i zaprezentujemy zakres naszej działalności.

Specjaliści odpowiedzą na każde pytanie i wyjaśnią wszystkie kwestie związane z osiągnięciami Instytutu. Reprezentanci PIG-PIB będą też uczestniczyć w tematycznych debatach.

Szczegółowy program na stronie Kongresu. (https://nauka-dla-spoleczenstwa.pl/wp-content/uploads/2024/05/PSz-KNdS_A4-01-2024_g.pdf)