Konsultacje

W ramach projektu przeprowadzono szerokie konsultacje wśród pracowników administracji geologicznej. Konsultacje te miały na celu optymalne dostosowanie programu szkoleń do potrzeb geologów powiatowych i wojewódzkich. Przeprowadzona została ankieta internetowa, która pozwoliła na zgromadzenie szczegółowych informacji na temat stanu wiedzy i potrzeb edukacyjnych tej grupy. Ankieta została przesłana drogą elektroniczną do wszystkich starostw i urzędów wojewódzkich.

W lutym i marcu 2015 r. odbyły się spotkania informacyjne i konsultacje w urzędach marszałkowskich, w których mogły wziąć udział wszystkie zainteresowane osoby (geolodzy wojewódzcy, geolodzy powiatowi i osoby pełniące ich funkcje).

Konsultacje podzielone zostały na trzy etapy: zbieranie informacji poprzez ankietę internetową, spotkania bezpośrednie z geologami wojewódzkimi i powiatowymi oraz dyskusja podczas konferencji inaugurującej. Konsultacje trwały od 16 grudnia 2014 r. do 6 marca 2015 r.

Prezentujemy wyniki konsultacji dotyczących wyboru miejsca szkoleń oraz zakresu merytorycznego szkoleń.

Konsultacje prowadzone były w formie: ankiety internetowej, bezpośrednich spotkań z geologami wojewódzkimi i powiatowymi, debaty i dyskusji podczas konferencji inauguracyjnej. Można było zgłaszać uwagi i wnioski na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie i listownie (kontakt w sprawie szkoleń).