grafika poglądowa, zajawka artykułu

Konkurs "Surowce mineralne w obiektywie"

Pasjonatów geologii i fotografii serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie geologiczno-fotograficznym „Surowce mineralne w obiektywie”.

Jeśli jesteś uczniem szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalnej lub studentem polskiej uczelni, a Twoją pasją jest geologia i/lub fotografia to ten konkurs jest idealną okazją do pokazania swoich umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnych nagród.

Zasady konkursu są bardzo proste, wystarczy przesłać na adres e-mail konkursu:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zdjęcie o tematyce związanej z surowcami mineralnymi, które odpowiada jednej z poniższych kategorii:

  1. surowce mineralne w naturze,
  2. przemysł (kopalnie, zakłady przetwórcze),
  3. wykorzystanie surowców mineralnych.

Konkurs rozpoczyna się w kwietniu 2017 r. i trwa cały rok. Na prace czekamy do 15 dnia każdego miesiąca. Zdjęcia zamieszczone zostaną na stronie internetowej konkursu www.surowcewobiektywie.pl.

Internauci będą mieli możliwość oddania głosu na najciekawsze zdjęcie, po udzielonej uprzednio odpowiedzi na pytanie z tematyki surowców mineralnych. Każdego ostatniego dnia miesiąca ogłoszony zostanie zwycięzca miesiąca.

Wraz z zakończeniem konkursu (wiosna 2018) zorganizowana zostanie wystawa plenerowa zdjęć, które wygrywały w kolejnych miesiącach.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie zamieszczonym poniżej.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt:Marta Hodbod, e-maul: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału!