Warsztaty „Aspekty administracyjno-prawne i środowiskowe terenów objętych ruchami masowymi Ziemi”

Data: 17-18 maja 2017 r.

Warsztaty „Aspekty administracyjno-prawne i środowiskowe terenów objętych ruchami masowymi Ziemi”

LOKALIZACJA Oddział Karpacki PIG-PIB, ul. Skrzatów 1, 31-560 Kraków

ORGANIZATOR Państwowy instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy 

Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy zaprasza na bezpłatne warsztaty poświęcone aspektom administracyjno-prawnym i środowiskowym terenów objętych ruchami masowymi Ziemi.

Warsztaty odbędą się w dniach 17- 18 maja 2017 r. (środa i czwartek) od godz. 9:00, w siedzibie Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu BadawczegoOddział Karpacki im. Mariana Książkiewicza, ul. Skrzatów 1, 31-560 Kraków.

Udział w warsztatach potwierdzony zostanie imiennym certyfikatem.

Program warsztatów, formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje znajdą Państwo w serwisie internetowym PIG-PIB GEOLOGIA SAMORZĄDOWA, na podstronie warsztaty.

Wypełniony formularz, prosimy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25 kwietnia 2017 r., telefon kontaktowy: 22 45 92 476, 32 29 64 852, 500 162 004.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (70), o przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń.

W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach, uczestnik zobowiązany jest do niezwłocznego powiadomienia PIG-PIB, poprzez przesłanie informacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie 22 45 92 476, 500 162 004 – nie później jednak niż do dnia 10 maja 2017 r.

Uczestnicy sesji terenowej zobowiązani są do posiadania odpowiedniego stroju (obuwia i odzieży wierzchniej), przystosowanego do warunków terenowych.

W ramach bezpłatnego udziału w warsztatach uczestnikom przysługują materiały szkoleniowe oraz wyżywienie w formie lunchu. PIG-PIB nie pokrywa kosztów dojazdów, noclegów i pełnego wyżywienia.

Informujemy, że zaplanowane warsztaty odbędą się w ramach realizowanego przez PIG-PIB projektu „GEOLOGIA SAMORZĄDOWA” serwis geoinformacyjny PIG-PIB w zakresie geologii, górnictwa, ochrony środowiska, administracji i przepisów prawa, który finansowany jest ze środków NFOŚiGW.

Kontakt: Kamila Olejniczak

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.